Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a családomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a családomnak, szüleimnek a nálam jóval idősebb páromat?

Figyelt kérdés

Nem kérek most kioktató, szörnyülködő kommenteket, nem az a kérdés, hogy ki mit gondol egy ilyen kapcsolatról. 28 éves vagyok, a férfi akivel már egy jó ideje randizgatok, és egyre szorosabb a kapcsolatunk 48 éves, tehát 20 év korkülönbségről van szó. Engem ez egyáltalán nem zavar, mindig a nálam idősebbekhez vonzódtam a párom pedig nagyon sármos, férfias és jóval fiatalabbnak is néz ki a koránál.

A szüleim tudják, hogy van valaki az életemben de részleteket nem tudnak. Most Húsvét alkalmából meghívták Őt is a családi összejövetelre. Az én családom elég hagyományszerető és nem szokták szeretni az ebbe bele nem passzoló dolgokat. Nem akarok kellemetlenséget, nem akarom hogy túlságosan meglepődjenek hogy apám korabeli férfit fogok nekik bemutatni. Vezessem elő a dolgot előre, vagy ne is tegyek említést inkább róla, kezeljem természetesen és majd alakulnak maguktól a dolgok? Eléggé izgulok, nem tudom hogy viselkedjek, hogy kezeljem a dolgot a családom előtt. Más területén az életnek soha nincs ebből probléma, soha nem érzem magam kellemetlenül, csak most...


2014. ápr. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szólnék róla előre, mert nagyon kellemetlen lesz, ha a családi ebéd előtt megjelenik, a szüleid esetlegesen sokkot kapnak, kiakadnak, és az egész családi összejövetel egy hatalmas balhéba csap át. Nem tudhatod, hogy fognak reagálni, így érdemes ezt nem az ő orra előtt csinálni majd.
2014. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is említeném előtte nekik. Nem feltupírozva, nem bocsánatkérően, hanem teljes természetességgel, csak hogy tudják. Egyikőtöknek sem kell szégyenkeznie emiatt, de ha a családod ilyen konzervatív, akkor érdemes lehet tájékoztatni őket.
2014. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy ez lenne a jó megoldás. De nem akarom ezt túlságosan felfújni, én nem érzem egy nagy dolognak és azt szeretném ha a családom sem érezné annak. Konzervatívak, de intelligensek és nem tartom valószínűnek hogy balhét csinálnának az ebéd alatt, csak majd utána fogom kapni a fekete levest ha a párom nem lesz ott, attól tartok...
2014. ápr. 19. 16:02
 4/5 anonim válasza:
Hogy ment?
2014. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a kérdést, végülis minden a lehető legjobban alakult szerencsére. Végül úgy döntöttem, hogy előre szólok a családnak hogy mire számítsanak. Amikor meghallották miről van szó nem voltak elragadtatva, de élőben szimpatikusnak találták a páromat, és mivel látszik rajtunk, hogy nagyon szerelmesek vagyunk nem tettek semmi szemrehányást.:)
2014. ápr. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!