Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok alváshoz a párjuk pólóját szívesen viselik?

Figyelt kérdés

Ez úgy tűnik,mint ha bizonyos fétis látnának a párjuk pólójában.Ha egy ffi pl. a párja fehérneműjében aludna,(bugyi,kombiné,top),az biztosan nem lenne normális.A véleményetekre lennék kíváncsi.Privátban is írhattok.

27F.



2018. jan. 25. 16:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%

Hát én azért szeretek a barátom pólójában aludni, mert kényelmes, ugye ő szélesebb és olyan illata van, mint neki szokott❤️

Ezért úgy érzem, mintha ő lenne mellettem. De ez nem fétis meg semmi ilyesmi szerintem, csupán szeretet

2018. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Nem tudom az okát de én is a kapcsolatunk kezdetétől a párom polojaba alszom :) kényelmes, nem szorít, stb,
2018. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%

Szivem, azért a bugyi/fehérnemű teljesen más... Intim dolog...

Az amúgy se egészséges, ha más is hordaná.


Egy nagyobb póló pedig mintha hálóing lenne.

Olykor én csak akkor vettem fel, ha nem akartam felöltözni és pl wc re kellett kimennem.

De amúgy meztelenül alszom, mert irritál a ruha alváskor.


25/n

2018. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk,a párom bugyijai méretben jók nekem is.Még is,amikor valakinek elmeséltem,hogy volt már rajtam,mert kényelmes,(lánynak meséltem),akkor megkaptam,hogy ez fétis és nem vagyok normális.Pedig én is a nejem illatát éreztem és csak szeretetből.....
2018. jan. 25. 16:45
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hiszem, hogy ez fétis lenne. Szerintem nem gáz egyaltalan a párod ruháit hordani
2018. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a párom is már aludt a boxeromban és a pólómban is.Egyáltalán a nők körében létezik fétisizmus,vagy ez csak a férfiakra jellemző?Azt is bevallotta,hogy akkor magához nyúlt,mert nem voltam itthon.
2018. jan. 25. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Én is jobban szeretek meztelenül aludni a párommal. Amikor meg nem vele, akkor a saját ruháimban.
2018. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De amúgy nagy pólókat lehet venni simán, nem kell hozzá pasi. Én gyerekkorom óta hatalmas pólókban alszom.
2018. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért más, mert mi nők alapból hordunk férfi pólókat, magunknak is veszünk ilyet aludni stb. Kényelmes, bő, és egyáltalán nem szexi. Ha te női bugyit stb veszel fel, az rajtad nőies és ezek kényelmetlenebb, szexi darabok. Az uniszex ruhadarabokkal nincs baj, azzal már igen, ha nem érzed a különbséget. Nem fétis a párom pólója, mert nem vált ki belőlem nemi izgalmat és mert nekem is vannak ilyen pólóim a szekrényben. Ha neked is vannak tangák a szekrényben, inkább beszélgess el egy pszichológussal.
2018. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nincsennek tangáim a szekrénybe,sőt a párom csipkés bugyijait sem venném fel.De,néha a bikinijei közül egyet-egyet felpróbáltam.Volt,hogy úgy aludtam el,hogy rajtam volt.Tényleg nem olyan kényelmes,mert elöl szűk.Utcára sem venném fel.De,szexuálisan felizgatott és volt,hogy úgy maszturbáltam. Az ejakulációm után persze levetettem.Erről a párom is tud.Ő is maszturbált az én boxeremben.

2018. jan. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!