Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Milyen ruhákat,...

Férfiak! Milyen ruhákat, cipőket nem láttok szívesen egy nőn?

Figyelt kérdés
Példàul milyen cipők,ruhàk öregesek vagy nem vonzók a nőkön?
2017. máj. 14. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Tüdőnadrág, magas derekú bikini,legfeljebb hónaljmelegítőként funkcionáló kis farmerkabátok, térdig érő nyúlós pulcsik, teleszartam nadrág, most taknyoltam a biciklivel nadrág.
2017. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ez olyanokat, amik túl sokat láttatnak, túl passzosak - szerintem ízléstelen, én se hordok gatyapőcöt!

Egy szép, világos, fiatalos rakott szoknya egy blúzzal vagy pulóverrel sokkal nőiesebb tud lenni, mint a szexisnek szánt testhezálló ruhadarabok

2017. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Na végre valaki, aki még így gondolkodik! Már azt hittem, csak én vagyok így ezzel... :D Én nagyon nem szeretem ezt a mai testhezálló divatot, mint ahogyan a nagy farmermániát sem. Nem is értem ki találta ki azt a hülyeséget, miszerint a testhezálló ruha a nőies. Hát szerintem pont nem, egy ruhának igenis legyen már esése! Szerintem sokkal nőiesebb, kedvesebb kisugárzást ad egy bővebb (pörgős) fazonú, térdig érő szoknya, mint a mai közkedvelt tapadós minik meg forrógatyák. A nadrág is lehet csinos, ha bővebb szárú és nem farmerből van, hanem valami finomabb szövet anyagból. Pl. ez: [link]

Ha meglátok egy ilyen lányt (persze ez manapság csak egy filmben vagy sorozatban lehetséges), rögtön az jut az eszembe, hogy milyen csodás lenne vele sétálgatni a városban, vagy akár csak üldögélni vele együtt egy padon, nézni a naplementét, sütizni, s igazán szívből szerelmesnek lenni... de persze ez csak egy szép álom marad számomra ebben a nagy modern világban. :(

26/f

2017. máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat.Ez meglepő amit írtok.

Nekem tetszik az a stílus is, ami a képen van utolsónàl.Van is néhàny ilyen komolyabb darabom, de ritkàn hordom, mert attól tartottam,hogy 'nyanyàs, tehàt hogy idősebbnek,túl konzervatívnak tűnnék benne.Amúgy 40 éves vagyok,de lényegtelen,mert nem làtszom annyinak és fiatalos vagyok.

2017. máj. 15. 05:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ferfi acelbetetes bakancs! Max a buz1kon elmegy.

Ferfi ruhak, sportos egyszeru cuccok, sotetszinu cipok es ruhak.

2017. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!