Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélye van egy párnak együtt maradni ha totál más élethelyzetben vannak?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy én 19 éves vagyok és most kezdtem a felsőoktatást ő meg 26, már egy éve befejezte az egyetemet és már saját lakással munkával él stb...

Ami még nagyon rossz ebben, hogy az anyagi helyzetünk is teljesen más...

Én a nyári egy hónap diákmelómból szerzett pénzből meg karácsora kapott pénzekből járok el bármit csinálni neki meg rendes fizuja van... így nyilván adódik olyan problem h szívesen menne erre arra velem (pl utazgatni vagy bármi nem olcsó program) abba bele se gondolva, hogy az ő korosztálya már x év járás után simán összeköltözik egymással stb... nálunk ez ugye nem nagyon lesz lehetséges mert nyilván nem akarnám eltartatni magam de én meg nem tudok lakbért fizetni meg eltartani magam...(dolgozni nem tudok az egyetem mellett mret így is a csak úgy tudok rendesen felkészülni a vizsgákra, Zh-kra hogy a szabadidőm 70%-át tanulással töltöm)



2018. jan. 25. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, de nem is lehetetlen :)
2018. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges

Nálunk is hasonló, bár én melózom egyetem mellett. Én is most kezdtem az egyetemet, a párom évek óta dolgozik. Ő 30 én 23. Nem okoz gondot.

2018. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalunk nem okozott ez gondot, de szerintem te meg sokkal inkabb gyereknek latod magadat, holott ebben a korban ennek a kulonbsegnek emlitesre meltonak sem kene lennie.
2018. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy kezdtük, szintén 19-26, nálunk még kulturális különbségek is fennáltak (külföldi), de azóta már házasok vagyunk, szóval simán :)
2018. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a két fél komolyan gondolja, akkor megoldhatóak a dolgok. A helyzeted is szerencsés, mert te vagy a nő és neki van több pénze. Fordított esetben már rég vége lett volna az egésznek.
2018. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Odett90 válasza:
100%

Ha valóban szeretitek egymást,akkor nincs leküzdhetetlen akadály! Sem kor,sem anyagiak!

Ha problémáitok vannak,felnőtt ember módjára beszéljétek meg,mondjátok el egymásnak,mi bánt titeket,közösen sokkal könnyebb és jobb megoldani őket,hiszen támaszkodhattok egymásra!

2018. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!