Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felajánlanál egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlanál egy lányt a haverodnak, ha tudod, hogy te esélytelen vagy és jobbat érdemel nálad (külsőre, belsőre), de ők ketten együtt boldogak lehetnének?

Figyelt kérdés

ja és szerelmes vagy a csajba...


Elméleti kérdés



2018. jan. 17. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Omájgád, nem. Ha valakit szeretek, azt magamnak akarom.
2018. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha tudod, hogy egy szar senkiházi vagy, akkor az nem önzőség? Meg eleve úgy se jönne össze veled...
2018. jan. 17. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Még ha nem is lennék szerelmes belé, minek ajánlanám fel a haveromnak? Magyarok vagyunk, ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. Ha én sikertelen vagyok a nőknél, legyenek sikertelenek a haverjaim is. Ne legyünk már álszentek, a magyar mentalitás kötelez...
2018. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Ez max a te mentalitásod, nem minden magyar ember szrházi irigy köcsög.


Nem hiszem, hogy létezik olyan, aki szerelmes egy lányba, de lepasszolná. De mivel nincs lehetetlen..ki tudja :D

2018. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2: Akkor változtatok magamon. Bár, én eleve úgy vagyok, hogyha nem fogad el valaki a negatív tulajdonságaimmal együtt, akkor egyszerűen nem túráztatom magam. Nem passzolom át a haveromnak, hanem kizárom az életemből és foglalkozok mással.


#3: Ja, külföldön csak úgy dobálják az emberek a szerelmeiknek a haverjaikat, ugye? :D

2018. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A fidesz visszahozta a rabszolgatartast vagy hogy lehet csak ugy elajandekozni egy embert?
2018. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A haverod vevo ra ?

A lany vevo ra ?


Honnan veszed , hogy boldogok lennenek es miert hiszed , hogy sz@r eselytelen vagy ?

2018. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os úgy értsd, hogy felhívod a haverod figyelmét a csajra, meg fordítva és nagy eséllyel lehetne köztük valami.
2018. jan. 17. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam így. Vagyis nem így, mert én csak nem bírtam elviselni a csaj személyiségét, de tudtam, hogy barátomnak bejön majd 😃
2018. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire hadd legyek önző :)
2018. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!