Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki szakítson a párjával, de közben a facebookos állapota szerint még kapcsolatban legyen vele, ergo ne állítsa át a státuszát egyedülállóra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy "gyerekes,szánalmas" ilyet figyelgetni, de tényleg érdekel, hogy lehet e ilyen...
2018. jan. 25. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Létezik, nem mindenki a facebookon éli az életét.
2018. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Általában simán kamuzik és félredug.
2018. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen sajàt véleményem szerint nincsen, mert aminek vége van, annak vége van. Szóval valószínűleg, ha még kapcsolatban vannak a facebookon, akkor még együtt vannak, vagy nem tudják, hogy mi legyen a kapcsolatukkal.
2018. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Létezhet. Nem mindenkinek első dolga a f@ßbúkra rohanni és átlláítani. FŐleg, ha ritkábban szokott belépni.
2018. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Jajj,hagyjuk már ezt.Ha valaki szakit nem hinném,hogy az az első vagy akárhányadik hogy átállitsa.

Főleg ha mondjuk Őt dobták ki,és teljesen kikészült.


Sok ismerősőmnek ezer éves adatai vannak kint,s nem is érdekli őket.


Ha ennyire érdekel miért nem kérdezed meg tőle,vagy valami közös ismerőstől.

2018. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Manapság senki sem facebookozik...
2018. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy az emberek nagy részét az foglalkoztatná, hogy jaj gyorsan állítsuk át a státuszunkat facen, és rakjunk ki valami csöpögős szakításos idézetet, had sajnáljanak minket...
2018. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Mégis ezt csinálják általában :D
2018. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Létezik.


Amúgy tényleg! A fb-on miért van ilyen opció? Kiválaszthatom, hogy nyitot-zárt-problémás-ekcémás kapcsolat. Ez mire jó? Nekem pl nagyon ciki...az ismerőseim úgyis tudják, hogy kivel vagyok együtt.


Láttam viszont egy lány ismerősömet, akinek esküvője volt, még ki sem hűlt a ruhája, de már változtatta az "állapotát" házasra...amúgy viharos kapcsolat volt. Töröltem is, mert ez felszínes és kiábrándító.

2018. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem sem ez lenne az első, ami eszembe jut, ha az x éves kapcsoaltom után szakítanék.


Aztán ha eszembe jut, sem foglalkoznék vele, pláne nem tenném ki, hogy "egyedülálló", mert amúgy sem osztok meg minden sziszart.


Akit érdekel, az úgy is megkérdezi. De egyedülállóra biztos, hoyg soha aretekbe nem állítanám át konkrétan, maximum leszedem az egészet, hogy senki ne lássa. Szerintem ez gagyi. ( Bár nekem is van ilyen ismerősöm, aki utána kitette.)

N

2018. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!