Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem kontrollálható:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem kontrollálható: ergo, én mindenkibe bele tudok szeretni, ha tudom, hogy nagyon odavan értem. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan azt gondoljátok, hogy ez csak bebeszélt szerelem, de ugyanolyan, sőt, néha súlyosabb tüneteket okoz, mintha "normálisan" szerelmes lennék.
2010. jún. 18. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez a dolog inkább úgy működik, h tudod h tetszel valakinek, és utána már úgy vagy vele, h ezért nem kell küzdeni, növeli az önbizalmad és észreveszed a jó tulajdonságait.
2010. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem,csak jó érzés tölt el,hogy tetszel valakinek.
2010. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, ez tényleg szerelem. Hogy magyarázzam meg, ha végül nem jövünk össze, az legalább annyira fáj, mint egy szerelmi csalódás, vagy ha összejöttünk, és szakítunk, ugyanúgy.
2010. jún. 19. 00:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokan valami végzetes istencsapásként élik meg a szerelmet, vagy valami mennyei mannának hiszik, ami egyszer csak majd lehull. De én azt gondolom, abban, hogy szerelmesek leszünk, sokkal nagyobb döntésünk van, mint hinnénk. Az biztos, hogy akárkibe nem leszünk szerelmesek véleményem szerint. Tehát kell valami megfoghatatlan testi és lelki vonzalom. De ugyanakkor ha én nem vagyok kész a szerelemre, jöhet az a herceg fehér lovon, akkor sem fogok beleszeretni.

Én onnan tudom, hogy nős férfiakba sosem tudtam beleszeretni. Miért? Ők talán nem olyan jó pasik, mint a facérak? Dehogynem, csak bennem van egy határ, nős pali tabu, és ezért nem is leszek szerelmes nős paliba. Ez ilyen egyszerű. Ezért nem tudom felmenteni azokat, akik belerondítanak mások kapcsolatába, házasságába.


Te azon szerencsések közé tartozol szerintem, aki nem vagy valami mazochista, ezért abba szeretsz bele, akinél legalább a viszonzásban biztos lehetsz. Ha mindenkiben volna egy ilyen egészséges önvédelem, asszem boldogabbak lennénk. Amúgy ez is tanulható, úgy érzem. Nekem tiniként mániám volt, hogy olyanokba szerettem bele, akik észre se vettek, ha meg mégis, akkor tettem róla, hogy szomorú vége legyen az egésznek. Ma már olyan fokú vonzalom nem alakul ki bennem plátóian. Tehát a szerelem kontrollálható, csak meg kell tanulni.

Én azt vallom, az elején mindenki kezében ott van a döntés: szerelmes leszek vagy sem. Később már nem lehet uralni ezt az érzést, de az elején igen. Nekem nemrég jött az álompasim, minden adva volt egy őrült szerelemhez, csak az volt a bökkenő, hogy párom van. Végül úgy döntöttem, nem leszek szerelmes, és nem is lettem.

Akik meg nem tudnak szerelmesek lenni, azok valójában nem is akarnak, valószínű egy régebbi csalódás miatt.

Nekem is volt érzés, ami rámtört, és elragadt, de utólag visszagondolva nekem akkoriban nagyon is szükségem volt egy kitörési lehetőségre egy rossz kapcsolatból, vagy a magányból.

2010. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelm csak kémia. Előidézhető, megakadályozható és sokszorosítható. Ennyi az egész.
2010. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Épp ez a lényeg. Hogy sokan finnyognak, meg ilyesmi, de amikor van valaki, aki igazán szereti a másikat, erőltetni kellene, mert lehet olyan boldog lenne Vele...
2010. jún. 19. 00:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, ezzel azért nem értek egyet. Testileg és lelkileg klappolni kell. Szóval én abban nem hiszek, hogy jöhet bárki, és ha akarom, dúl a l'amour! A szerelemben félreismerhetetlenül ráérzel arra, ki egészíti ki a te génjeidet tökéletesen. Bizonyított, hogy fontos szerepe van a szaglásnak. Nekem volt barátom, aki imádott, olyan boldog lehettem volna ha tudom viszonozni. De nem tudtam. Vádoltam is magam miatta, de mit tegyek, undorodtam a testétől, meg a lányos nyavajgásaitól is. Pl. mivel nekem ő volt az első, azt hittem, hogy szex közben minden férfi kiad magából egy undorító felizgulás szagot. Éreztem ezt már más pasin is, nem szex közben, nem is rám irányult, és hányingerem volt tőle. Azt hittem, ez a felizgulás szaga. Míg szerelmes nem lettem és le nem feküdtem az új párommal szerelemből. Nem volt semmiféle undorító felizgulás szag. Megőrülök a szagától. És tutira remekül kiegészítene genetikailag is. Az előző barátom egy ideggyenge családból származott, az én közeli felmenőim közt is volt néhány klinikai eset, én azt gondolom, nem véletlen hogy nem tudtam beleszeretni, kész genetikai csődtömeg lett volna a gyerekünk!

Én abban hiszek, hogy ha van egy ember, aki vonzó számomra, eldönthetem, hogy beleszeretek-e vagy sem.

2010. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hmm, értelek, ez fura. Akkor, ezek szerint, én még jobban tudom manipulálni a tudatom/testem, mint Te.
2010. jún. 19. 01:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Állítólag aki szed, annál nem működik a szag alapján való társválasztás. Tehát nem tudják kiszagolni a genetikailag hozzájuk illő palit. (Elég morbid, de persze nem azt mondom, hogy az orrom alapján választok párt, tiniként halálosan szerelmes voltam egy filmsztárba és tutira nagyon jó pasi lehet, bár még sose szagoltam.)
2010. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy valaki odavan érted, ha például elviselhetetlen, semmit sem tehet érted és nincs egy közös témátok vagy célotok.
2010. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!