Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderezo ferfiak, ti elvarjat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezo ferfiak, ti elvarjatok hogy a csaj irjon masodjara?

Figyelt kérdés

Eleg erdekes, azt tapasztalom a tinderen, hogy elso beszelgetest, nem en kezdem, mert hat nem szeretek elsore irni nokent, nem tudom, nincs tul jo tapasztalatom vele. Szoval elsore a pasi nyit, jol elbeszelgetunk, minden rendben, a a szokasos kerdeseket kapom a vegen, hogy ugye lesz folytatasa stb., megnyugtatom hogy persze lesz, erre masnap nem ir. Most azt varjak hogy en irjak vajon? En mar nem is ertem, szinte mindig ez van.. en meg nem irok, mert hat ha erdekelne mizu velem irna, nem? Vagy nem tudom.. valaki mondja el hogy szokott ez tortenni, nem vagyok rutinos tinderezo. Mi ilyenkor az etikett? Ki ir kinek? :D

Koszonom



2018. jan. 25. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

"mert hat nem szeretek elsore irni nokent"

+1 hétköznapi szexizmus


"en meg nem irok, mert hat ha erdekelne mizu velem irna, nem?"

Ezt ő is pont ugyanennyire mondhatja...

2018. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Szoval elsore a pasi nyit"

Tündérke álomországból, hányszor nyisson a pasi? :D Főleg úgy, hogy ne tűnjön nyomulósnak?


" szokasos kerdeseket kapom a vegen, hogy ugye lesz folytatasa stb., megnyugtatom hogy persze lesz"

Tudod, hányan hazudják ezt naponta? Rengetegen.


"erre masnap nem ir"

Hát, ha megígérted, hogy lesz folytatás, esetleg tehetnél is érte, hogy legyen... :D


"en meg nem irok, mert hat ha erdekelne mizu velem irna, nem?"

Fordítva is áll a dolog.

2018. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elso valaszolonak a masodik reszevel egyet ertek, az elso reszere csak annyit mondanek, hogy nem vagyok feminista, szeretem megelni azt, hogy no vagyok, meghagyni a ferfinak, hogy ferfi lehessen es o kezdemenyezzen, foleg egy olyan helyen, ahol alapbol plusszal indul hiszen, ha mar ott vagyunk, hogy beszelgetnenk, szerintem tudja, hogy nekem is bejon.

Nem hinnem, hogy ez szexizmus..

2018. jan. 25. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő teljesen megbízhatatlanul és következetlenül használja az internetet társkeresés terén. Akármennyi beszélgetés után képesek egyszer csak ok nélkül nem írni többet. A férfiak pedig érthető okokból kezdik ezt megelégelni, így ha a lány nem tesz kb semmit magától, akkor ők sem mennek utána, hiszen akkor is bármikor ignorálhatja őket, ha utánamennek. Ha te játszod a kiskirálylányt, hogy te márpedig nem írsz, akkor kiesel a rostán, mert nincs szüksége senkinek erre a játszmázásra.

A srácok közül is sokan ilyenek, de leginkább az, akinek sok lehetősége van, bejön a nőknek, így ő sem becsüli meg őket egyenként. Amelyik srácnak meg kevés lehetősége van, az meg fogja becsülni, de nem fog energiát pazarolni olyanra, aki nem érdemli meg.


Btw elhiheted, hogy a lányok a tinderes egyezések utáni kezdeményezésre olyan 80-90%-ban nem válaszolnak. Tehát semmit sem jelent a match. Persze ideális esetben azt jelentené, hogy mindkettejüknek bejön a másik, de az emberek többsége tojik erre, csak húzogatja mint a húzogatnivalót.

2018. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én írok előre, talán másodjára is ha tudtunk beszélni, de egy ismerkedés/kapcsolat két emberről szól, igen is vegye a fáradságot a nő is és írjon ha érdekli őt valaki.
2018. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem várom el. De ha soha nem ír ő (ezt nem két alkalom, hanem több beszélgetés után gondolom), akkor azt hiszem hogy nem igazán érdeklem.
2018. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mikeXxX ***** válasza:

Nálam ha úgy zárt le valaki egy beszélgetést hogy majd írok holnap vagy akármikor aztán nem írt akkor annak én sem írtam semmit sem vissza .

Van elég "halacska " a tengerben 😊 !

38f

2018. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem társkeresőn férfiak tömegei ígérgették, hogy másnap majd írnak. Egy idő után már csak nevettem rajtuk. Mondjuk most felötlött bennem, hogy biztos volt köztük ilyen taktikázó is, én meg gyorsan elengedtem ám az ilyen problémákat.
2018. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"szeretem megelni azt, hogy no vagyok, meghagyni a ferfinak, hogy ferfi lehessen es o kezdemenyezzen, foleg egy olyan helyen"

Szóval te akarod eldönteni, hogy egy férfi mitől érezze magát férfinak? Ez olyan, mint férfiként azt mondani, hogy a nő dolga a főzés/gyereknevelés/akármi.


És igen, ez pont, hogy szexizmus.

2018. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es. Ugy erzem nem egy nyelvet beszelunk. En nem arrol a par emberrol beszelek, akik ezt nem igy gondoljak. Azert hala istennek sok ferfi szereti, ha o kezdemenyezhet es nala van a dontes joga, ennek eleg komoly pszichologiai okai vannak, amik evezredek otaalakultak igy, de persze vannak olyan ferfiak, akik ezt nem akarjak, en nem roluk beszelek. Raadaszl Te kotoszkodsz. Ilyen meddo vitaba pedig nem allok bele. De koszi a valaszt.
2018. jan. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!