Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A terhességi teszt hány nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi teszt hány nap múlva mutat ki pontos eredményt?

Figyelt kérdés
Több,mint másfél hete késik a menszeszem,csináltam egy tesztet és negatív lett.De lehet korai volt még.
2018. jan. 25. 23:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit hozzàtennék még,hogy barátommal 4 hete voltunk utoljára együtt
2018. jan. 25. 23:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is van okod aggódni?


Másodszor, reggeli első vizeletből nézted?


Harmadik, mindig pontos egyébként a menszeszed? Még sosem késett?


Mert amúgy az első elmaradt menszesz után már pontos eredményt ad reggeli első vizeletből. De a menszesz sok minden miatt késhet. Pl megfáztál, idegeskedsz, megborult a hormonrendszered.


Miért aggódsz hogy terhes vagy? Nem védekeztél? Elszakadt a gumi, kihánytad a fogamzásgátlót?

2018. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggeli vizeletbôl csináltam.Most szünetet tartok a tablettával mert 2 és fél éve szedem,ez idô alatt szépen beàllt,hogy mikor kell megjönnie.Most hogy abbahagytam kb 5 hónapja,volt hogy kesett,de az max 3 nap volt.Ennyit sose késett még.Baràtom csak a felénél huzott gumit.Tudom,hogy kozkázatos :(
2018. jan. 25. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerszedés alatt nem igazi menszesz van hanem megvonásos vérzés. Azért vérzel, mert éppen nem szeded az alatt a 4-7 nap (típus függő) a hormon tartalmú gyógyszert és elvonási tünetként vérzéssel reagál a szervezet. Nem véletlen szidják a nőgyógyászokat mikor vérzés zavarra fogamzásgátlót írnak fel. Azzal csak elnyomják a tünetet és nem kezelik a problémát.


Mikor én először abbahagytam a gyógyszert (híztam 40 kg-t a nőgyógyász meg szart a fejemre) akkor az első 2 hónapban pontosan megjött majd 8 hónapig semmi. Utána 3 hónapig össze-vissza vérezgettem majd utána lett megint rendszer benne. Szóval nyugi. Teljesen normális, hogy késik, viszont pont a rendszertelenség miatt én nem játszanék orosz rulettet ezzel a félúton felhúzza az óvszert sztorival. Attól, hogy nincs menstruációs vérzésed még lehetsz termékeny. És gondolom nem kell elmondani, hogy az előváladékban is lehet élő spermium. Elég 1 és kész a terhesség.

2018. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 hete volt az utolsó együttlét, és a teszt negatív, akkor nem vagy terhes. Ennyi idő múlva már leugrana a csík a teszről, olyan egyértelmű lenne. 3 gyermekem van, már a menzesz esedékesség előtt 2 nappal kimutatta őket a teszt.

Szóval megnyugodhatsz, nem amiatt késik, inkább csak hormonháztartás zavar lesz.

2018. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!