Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok haragba lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok haragba lenni a barátom anyjával. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány vagyok. Egy fél éve összejöttem a mostani fiúmmal (19). A múlt héten náluk voltunk. Eredetileg úgy volt, hogy nincs otthon senki, így nyugodtan kezdtünk el szexelni. Nem is volt semmi baj, egy darabig, de egyszercsak hirtelen bejött az anyukája. Ő pont rajtam feküdt, szóval elég kínos volt... Ahogy benyitott én hirtelen megdermedtem. Nagyon ciki volt. A barátom egyből elkezdett majdnem üvölteni, hogy menjen már kifele. Az anyja kiment, de azt mondta, hogy a fia legyen 3 perc múlva a konyhában. Gyorsan felöltöztünk és én haza is mentem (épp elég kínos volt). A fiúm nem mondta, hogy mit mondott az anyukája én meg nem akartam rákérdezni. Azóta nem voltam náluk. Tegnap viszont átmentem. Egy darabig egyedül voltunk (nem szexeltünk). És hazajött az anyja. Ismét bejött a szobába, majd mikor meglátott azt mondta, hogy jöjjek át holnap is mert akkor vesz terhességi tesztet. Erre csak néztem, mire a barátom ismét kiküldte. Mikor kiment azt mondta, hogy nem csinálhatom meg a tesztet. Kérdeztem, hogy miért mire azt mondta, hogy az anyja hülye. Azt mondta, hogy most egy darabig nem találkozhatunk náluk, mert az anyja megcsináltatná a tesztet. Mondtam, hogy én megcsinálom, nem vagyok terhes. (aznap este meg is jött) De a barátom nem engedi, hogy megcsináljam. Vajon miért nem akarja?

2017. aug. 2. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed,hogy az anyja túlságosan pofátlan/tiszteletlen veled? Egyébként ha megoldható ne nála találkozzatok,mert az anyja beteg... Ha lehet ilyenkor ne menj bele az ostoba játékaiba,egyszerűen nézd levegőnek esetleg tényleg ne menj hozzájuk...


Felnőtt emberek vagytok és megfelelő időben kezdtétek a közös szexuális életet. Senkinek semmi köze ehhez,tarts meg a magánéleted. Viszont nem hiszem,hogy ez a nő valaha is normális lesz veled...

2017. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne is foglalkozzak vele? Pedig szerintem nem nagy ügy. Szóval ha most "engedelmeskednék" neki akkor nem kedvelne kicsit jobban?
2017. aug. 2. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tesztet csináltok, akkor ne az anyjának csináljatok. Tehát, ha akarsz, bár kétlem, mivel megjött. A muternak meg ne ugrálj. Mind a ketten nagykorúak vagytok és párkapcsolatban, az ilyenek pedig szoktak szexelni. Mondd meg az anyjának, hogy megnyugodhat, mert megjött és sajnálod, hogy látnia kellett titeket otthon, de amit csinál, nincsen neki felhatalmazása és soha nem is lesz.

31/f

2017. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*Tehát, ha akarsz, bár kétlem, mivel megjött, akkor magatoknak csinálj.*

31/f

2017. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az anyja pofátlan. Ki sem nézi belőletek, hogy védekeztetek?


21/L

2017. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor adjak igazat inkább a barátomnak, és tudomást se vegyek az anyjáról?
2017. aug. 2. 19:20
 7/9 anonim válasza:
Ennél a nőnél ne akarj bevágódni inkább! Majd alakul a dolog remélhetőleg! Abból kiindulva, amiket írtál, anyuka azt hiszi, csúnya kifejezéssel élve, hogy "csak fel akarod csináltatni magad" a kisfiával, hogy aztán magadhoz láncold így vagy úgy. Biztos nehezen emészti meg, hogy felnőtt a fia, és úgy érzi, már nem ő az elsőszámú nő az életében, mert te letaszítottad. És nyilván valami hátsó szándékod lehet, az kizárt, hogy az őszinte szeretet vezet stb., mert olyat csak ő érezhet. Remélhetőleg ez oldódik majd! Várj türelmesen! Amíg ilyen gonoszkodós, ne "hódolj be" neki, mintha valami bűnt követtél volna el! Megértelek, ez nyugtalanító dolog, de majd rendeződik! Kitartás! :)
2017. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Hát az én véleményem az hogy az anyák úgy vélekednek a menyekről hogy viszik a gyermekem az életem. Ezt nyugodtan meg mondhatod neki ha egyszer vita alakulna ki hogy nem elvinni akarod. De ha most engedelmeskedsz abban biztos lehetsz rád száll. Ha kiállsz magadért minden féle képpen említsd meg neki hogy nem akarsz a helyébe lépni. De ha téged el is üldöz
2017. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocs véletlen el küldtem. Folyt. Köv.:más lányok is vannak. De ha mindet el kergeti a fiát is egy idővel. Nem te vagy mások lesznek az ellenségek hanem ő. De ha a párodnak mondod és csak beszéltek erről akkor biztos fejéhez fogja vágni. Az lenne a leg tisztább.
2017. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!