Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejön, ha egy fiún egy igényes tetkót látnak? (Jelent-e ez valami pluszt? )

Figyelt kérdés
Nem óriási piros, meg mindenféle gagyiságokra gondoltam, hanem olyan 5-10 cm-esre kb.
2010. jún. 6. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon :)
2010. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsit, ha amúgy is bejön a pasi.
2010. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
NEM
2010. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mert ha találsz egy olyan csajt, akivel már komolyan gondolod, de ő utálja a tetkókat akkor az gáz, és majd ha öreg leszel és ráncos, pocsékul fog állni a tetkód
2010. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor miért nem ? Mert nem az a szemüveges kocka mint a többiek ?
2010. jún. 6. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem bejön, de nem ettől lesz senki az esetem, hogy van e tetoválása, és, hogy az tetszik e!
2010. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igényes akkor jó az, de nem plusz, meg nem mínusz (igénytelennél már de:D), mert nem a tetkója miatt tetszik meg valaki.
2010. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát NEM mert nem...nem mert kockafejű vagy sem...egyszerűen nem mert, nem tetszik, ennyi...vagy csak a pozitív hozzászólókra voltál kíváncsi?

Mondjuk egy iciripicurka nem baj, ha szeretem az illetőt, de a páromat megkérném ha most akarna hogy ne csináljon...:-S szerencsére hasonlóan gondolja:D

2010. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan fickókra buknak a nők, akik kisebbrendűségi komplexus miatt csináltatnak tetoválást, mert azt hiszik ezzel lesz valakijük.
2010. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha latom rajta hogy meggondolta a tetkot, kreativ, igenyes es egyedi teteovalasa van,. ami tenyleg jelent neki valamit, jo helyen van, nem nagy es szep akkor elfogadom/orulok neki. de ez nem jelent plusz pontot. ha tetszik, akkor nem a tetkoja miatt tetszik, a tetkot csak elfogadom mint "velejarot". ha viszont ronda a tetovalasa... az mar minusz pont.

21L

2010. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!