Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnt nektek, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt nektek, hogy nagyon sok csajszi leszegett fejjel, a földet/falat bámulva megy az utcán, kerülve minden fajta szemkontaktust bárkivel?

Figyelt kérdés

Miért csinálják ezt?

Ennyire félénkek?

El akarják kerülni, hogy bárki esetleg rájuk mosolyogjon, és hogy vissza kellene mosolyogni rá?

Szerintetek?


2018. jan. 27. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is ezt csinálom.

Depressziós vagyok, félek boldog lenni, és igazából nem is érdemlem meg mert az én hibám, hogy véget ért a kapcsoltom. Új kapcsolatba meg azért is félek bele kezdeni, mert nagyon gyerekesek voltunk az exemmel, és megijeszt a gondolat, hogy mostmár tényleg fel kéne nőnöm. Ezért inkább nem is közeledek senkihez, úgy is mindenki hülyenek nézne.

2018. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

“El akarják kerülni, hogy bárki esetleg rájuk mosolyogjon, és hogy vissza kellene mosolyogni rá?“ valami hasonló. Alapból nem lenne ezzel semmi problémám, sőt, reflexből vissza is mosolyognék, csak az a “baj” (mert kapcsolatban vagyok), hogy az ilyen szemkontaktot-mosolygást gyakran úgy vesznek, hogy “lehet próbálkozni”, és odajönnek, leszólítanak, stb., (ami egyébként tök érthető és jogos, csak ugyebár nem látunk egymás fejébe: az illető nem tudja, hogy én csak úgy visszamosolyogtam, mint emberre, nem mint férfira, mert nálam ez az alap, én pedig nem tudom, hogy ő is csak úgy mosolygott rám mint emberre, vagy esetleg megtetszettem neki) amit végül értelemszerűen visszautasítás követ... és bárki bármit mond, nem szeretjük visszautasítani a férfiakat, nekünk sem jó, nem élvezzük, sőt...

Szóval az ilyen félreértéseket tökéletesen el lehet kerülni azzal, hogy nem létesítek szemkontaktust, vagy ha véletlenül igen, akkor odafigyelek, h ne mosolyogjak vissza, nehogy félreértés legyen.

Még pár évtized és megöregszem, akkor valszeg nem lesznek ilyen jellegű “problémáim”. x)

2018. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell senkire visszamosolyogni, aki rád vigyorog.
2018. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem tapasztalom..
2018. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
En legtöbbször azért nézek a lábam elé, hogy ne taknyoljak el. Másrészt nem vagyok kíváncsi a körülöttem levőkre. Eleget vagyok emberek közt, a tömegkoz meg mar időnként sok. Csak akkor foglalkozok mással, ha pl vak embert kell felsegíteni a jarmure, esetleg babakocsis anyukának vagy idos embernek, ha épp elesett.
2018. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért, mert zenét hallgatok és a célomhoz igyekszem. Nem akarom, hogy leszólítgassanak és feltartsanak idegenek, nem azért, mert félek.
2018. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nem szoktam lefelé nézni, inkább felszegem a fejem, de kerülöm a szemkontaktust. Egyrészt nem nagyon érdekelnek idegenek, nagy valószínűséggel zenét hallgatok és arra figyelek, másrészt meg nem akarom, hogy bárki hozzám szóljon.
2018. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szorongok, önbizalomhiányom van. Nem szeretem ha bárhol bámulnak az emberek, és ha nem leszegett fejjel sétálok, magamon érzem a tekintetüket. Rossz érzésem lesz tőle, ezért nem nézek mások szemébe.
2018. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is önbizalom hiányom van, de én amikor tartok valahová legtöbbször az embereket figyelem vagy a várost. Lehet, h ez ijesztően hangzik, de szeretek másokat megfigyelni, az a legjobb amikor vissza néznek vagy akár még hozzá mosolyognak is 😁
2018. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, ezt tök jó 9-es. Szerintem semmi baj az egymásra mosolygással, az emberek nagy része úgyis rohan a dolgára, viszont föl tudja vidítani az embert, ha valaki (számomra mondjuk egy bájos lány) visszamosolyog rá. :)
2018. febr. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!