Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem való nekem párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem párkapcsolat? Nem szeretek beszámolni minden lépésemről, pedig nem csinálok rosszat. Utálom kijelenteni, hova megyek. Főleg ha azt az utolsó pillanatban találom ki.

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se szeretek elszámolni vele hova megyek, de azért informatív jelleggel csak közlöm, hogy ne aggódjon értem az aki fontos és fordítva se örülnék, ha el tűnne barátnőm és azt se tudom hol van.

Szóval, akinek ez akkora hatalmas trauma, hogy kinyögje hova megy, annak lehet maga a sima emberi kapcsolatok se valók.

2018. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha hirtelen jött dolog van ,azt hogy lehet előre bejelenteni?
2018. jan. 28. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondanod a párkapcsolatról, csak olyan személyt kell találnod, aki nem számoltat el, bízik benned.
2018. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nehezedre esik annyit mondani, hogy "elmegyünk holnap este bulizni ide meg oda XY-nal meg YZ-vel", stb. akkor nem. Ez nem elszámoltatás meg bizalmatlanság, hanem ez hozzátartozik a kapcsolathoz szerintem a legtöbb embernél hogy azért szólok hogy ekkor meg akkor ide meg oda megyek ezzel és azzal. Csak azért hogy a másik ne aggódjon.
2018. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hirtelen jön az ötlet, hogy ma elmegyek húgommal sétálni, most azonnal?

Ha együtt lakunk, akkor úgysem megyek sehova, nincs hová. Most itthon vagyok egy kicsit , mert dolgom van, így bármikor jöhet valami hirtelen program. Nem vedelek, nem bulizok, semmi hasonló helyre nem járok. Ez is miatta. Kiölte belőlem a kikapcsolódást. Ezelőtt nem voltam ennyire depressziós és antiszociális.

2018. jan. 28. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a csajom(most már feleség) hivogattott még az kapcsolatunk elején napközben hogy "Hol vagy?". Kinyomtam, otthon meg elmagyaráztam neki hogy ha nincs konkrét megbeszélnivalója akkor NE TELEFONÁLJON. Este úgyis átbeszéljük a napot. De azért ha megyek valahova csak odaböfögöm hogy "leszaladok a hugommal sétálni" vagy bármi.
2018. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!