Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy (korábban sikeresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy (korábban sikeresnek mondható férfi) bedepizik, kirúgják az állásából és elszegényedik, akkor kiábrándulhat belőle a nő?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy patent férfi, akinek sikeresnek mondható élete van, jó fizetéssel. De történik valami az életében vagy a lelkében ami miatt kibicsaklik az élete, és egyik baj húzza maga után a másikat. Lelki beteg lesz, depressziós, emiatt néha piához nyúl, a munkahelyén elhagyja a sikere, egyre kevesebbet tud teljesíteni, végül odáig fajul, hogy megszabadulnak tőle és kirúgják, így el kell adnia dolgokat, kölcsönöket kell felvenni és végül elszegényedik.

Ebben az esetben, a nő részéről jogos ha kiábrándul a férfiből? Hiszen akkor jött vele össze, amikor még sikeres volt, és abba a férfiba is szeretett bele annak idején.



2018. jan. 29. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Mi történik amitől kibicsaklik?? Meghal anyu, összetörik a szép autó vagy mi? Olyan ez mint hogy kivel jönnél össze egy sikeres emberrel vagy egy vesztessel?
2018. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Itt nem a sikerességgel van a baj, hanem hogy ez nem egyik napról a másikra történik. Miért nem kér segítséget tőlem vagy szakembertől az első problémánál? Miért hagyja ezeket elfajulni? Ki akar egy alkesszel együtt lenni?
2018. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Minden a körülményektől függ. Ha valakinek óriási balszerencse-sorozata van, de közben kitart és töretlenül törekszik arra, hogy a dolgok jobbra forduljanak, szerintem nagyon pozitív dolog. De ugyanezt depresszióval, piálással, önsajnálattal kezelni viszont olyasfajta gyengeség, amit megvetek.
2018. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Megeshet, ha életed nője egyik napról a másikra hízna 60 kilót, te sem vonzódnál hozzá többé.


De egy valóban sikeres férfi nem ragad benne a gödörben és főleg nem lesz szenvedélybeteg (jóval erősebb annál), hanem minden erejével azon lesz, hogy kimásszon belőle. Az sem reális, hogy annyira elhagyja magát, hogy egyik pillanatról a másikra kirúgják és rövid időn belül ne találjon másik helyet (ha előtte jól teljesített és sikeres volt).

2018. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen akkor jött vele össze, amikor még sikeres volt, és abba a férfiba is szeretett bele annak idején."


Rossz oldalról közelíted meg a dolgot. Nem arról van itt szó, hogy az ember legyen mindig sikeres, hiszen bármi történhet, erre önmagában nem lehet alapozni. Az viszont nagyon is fontos (és az ember jelleme ekkor mutatkozik meg leginkább), hogy hogyan birkózik meg az ember ezekkel az akadályokkal, problémákkal. Engem is kiábrándítana egy olyan társ, aki eddig hagyja fajulni a dolgokat és/vagy piába menekül, ahelyett, hogy időben felismerve a dolgot segítséget kérne - akár szakembertől. Mindenkinek vannak olyan időszakai szerintem, amikor sorozatosan érik a csapások, tudni kell ezekkel megbirkózni vagy pedig az egót félretéve segítséget kérni.


Ha összecsapnak valaki feje felett a hullámok, de kéri és fogadja a segítséget, valamint küzd és próbál kitörni belőle, akkor addig támogatom, amíg nem sikerül neki. De egy olyan emberrel, aki csak tesped az önsajnálatban és mindenféle szerekhez nyúl "tűzoltásként", nem tudnék mit kezdeni.

2018. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz alkoholista, csak néha bánatában leissza magát. De nem minden nap
2018. jan. 29. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtörténhet adott esetben, persze.


Sok dologtól függ.


Pl eleve, mi történt vele, ami miatt kibicsaklott az élete?

Egy ismerősöm nemrégiben elveszítette a fiát. Neki senki se róhatja fel, hogy maga alatt van.

Másik ismerősöm pár éve világvége hangulatban volt, mert a gyereke mást akart tanulni, mint amit ő szánt neki, és ettől teljesen kiborult. Őt nem tudom megérteni, hogy ezen miért kell így kiakadni.


A másik, hogy hogy kezeli.

Aki alkoholhoz vagy droghoz nyúl, azt nem mindenki fogja tolerálni.

Aki normálisan áll a dologhoz, az még akár példakép is lehet mások számára.


Sok tényező közrejátszik még....

Igen, lehet hogy elhagyja a nő. És lehet, hogy nem.

2018. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne iszogasson bánatában. Oldjuk meg.
2018. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Én sosem hagynám el a párom. Tudom nem ugyanaz, de nyáron volt egy autóbalesetünk és mivel az kell a munkájához szinte minden pénzünk elment a javításra és átmeneti autóbérlésre. Pedig jó fizunk van, havi 7-800ezret keresünk. Nem tudtunk menni nyaralni, de még a strandolást is át kellett gondolni. De eszembe sem jutott itthagyni a sz.rban. Azért láttam, hogy mindent megtesz, hogy helyrejöjjünk. Ha csak bedepizik és piálni kezd, akkor eleinte p...csánrúgnám, hogy ébresztő és ha akkor se tesz semmit hát nem tudom... én pont azért szeretem a párom mert nagyon céltudatos.
2018. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

2-es, nem sokat tudsz a férfiak lelkivilágáról. Persze ez nem bűn, van időd még megtanulni ezt-azt.

Az a helyzet, hogy a férfi evolúciós okokból a megoldások embere. Ha problémával találja agát szembe, addig rója a köröket, míg nem talál rá kielégítő megoldást. A világ kincséért sem kérné ilyen helyzetben a felesége/párja, vagy urambocsá' pszichoizé segítségét.

Én közel járok a 60-hoz, és többször voltam fent is, lent is. Most éppen mélyrepülést végzek, de ez nem különösebben zavarja a feleségemet. Nem a vagyonomért jött hozzám, mert akkor is kilátszott az ülepem, amikor megismerkedtünk. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy tudja rólam, hogy van bennem harci szellem. Istenben sem hiszek, így ha baj ér, nem letérdelek, hanem az államat felszegve szembeszállok vele. Ezt a férfit szerette meg akkor, és ezt szereti most is.

2018. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!