Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi minden szándék nélkül szeretne kedveskedni egy nőnek, akivel csak távoli ismerősnek mondható?

Figyelt kérdés
Kedves, udvarias vele, érdeklődik róla, a társaságában mosolyog, és mindezt minden szándék nélkül, úgy hogy a nővel csak kollegiális kapcsolat van köztük?
2017. júl. 7. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem felpróbálná a csajt csak nem meri felvállalni
2017. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Egy szimpi kolléga Vagy. Ha mást gondolna lépne.
2017. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, semmi nem indokolná, hogy így viselkedjen velem.
2017. júl. 7. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van kedves és aranyos kollégám,nyilván a vonzalom jelen van köztünk,de nem akarunk egymástól semmit,aminek nyomós oka van.Azt meg tiszteletben kell tartani.Lehet az illetőnek van valakije,vagy szimplán nem tekint rád nőként,csak kedvel.Én is úgy gondolom,ha kellenél neki,lépne.
2017. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó te nő vagy vagy férfi?
2017. júl. 7. 20:46
 6/8 A kérdező kommentje:
milyen nyomós ok?
2017. júl. 7. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez nőnek lenni.

Egy normális ember így kezel nőt s férfit is, csak legyen legjobb mindenkinem.

2017. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az kérdés, hogy csak veled viselkedik így, vagy mindenkivel...
2017. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!