Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnöm megtiltotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm megtiltotta az önkielégítést számomra?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ez normális?nyilán nem éjjel nappal verem.De hogy néha se lehessen?

2018. febr. 1. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy értelmes nő, már ha ő mindig benne van a szexben:)
2018. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Megtiltja? Ki ő? Milyen jogon?
2018. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy megtiltja? Mi vagy te a kiskutyája vagy a barátja? Állj a sarkadra ès ne hagyd, hogy a barátnőd parancsoljon neked.
2018. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Mit mondott, miért kéri?

Mi az, hogy "megtiltja"?

Milyen kapcsolat ez? :D

Honnan látja, ha mégis megteszed?

A szexuális életetek rendben van?


Így ennyi alapján nem normális, de néha azért kiderülnek furaságok... Én is kértem az exem, hogy ne tegye, mert ő elhanyagolta emiatt a szexuális életünket, vagy ha mégse, akkor nem tudott úgy teljesíteni, mert már csak az önkielégítésre volt rákattanva. Megkértem, hogy vegyen vissza, és próbáljunk inkább javítani a szexuális életünkön.

Visszahallottam utána, hogy ő is kb azt adta elő a haveroknak, hogy én megtiltom neki, és nem is érti hogy miért......

Szóval nem mindegy, mik a részletek.

2018. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Lányként mondom, hogy ez hülyeség. Ha csak heti 1x tudtok találkozni vagy még ritkábban akkor addig nem engedi meg? Nehogy már.. Ilyet nem tilthat meg, hogy ne tegyél eleget az igényeidnek. Hány éves?
2018. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Én meg megtiltom Neked a barátnődet 😀...
2018. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
A barátnőd kimeríti a féltékeny phicsa fogalmát.
2018. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az Úrnőd inkabb?
2018. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
egyezz bele és verjed.... sokan csinálják így:)
2018. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát 14 évesen nem csodálom hogy ilyen agyi szinten vagytok.
2018. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!