Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy afgán férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy afgán férfivel? Magyar nő miért nem magyart választ?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Veled azért nem járnak, mert ilyen ostoba és beszűkült a gondolkodásod.
2018. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magyar nőhöz magyar férfit, tartsuk fenn a fajunk tiszta pedigréjét!!!444!!! Szerintem be kéne vezetni már igazán a nemzeti inszemináció intézményét is, nehogy már a nők össze-vissza szexeljenek azokkal, akik megtetszenek nekik.
2018. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A lakótársam barátja afgán, bár Európában született. Jól megvannak, aranyosak, bár én nem csípem a srácot, kicsit kocka, kicsit arrogáns, de ez a személye, nem a nemzetisége. Egyébként tanult is, mérnök, 4 nyelven beszél.

Magyar nő azért nem választ feltétlenül magyart, mert magyar férfi sem feltétlen választ magyar nőt. A te hibád, ha nem tanulsz nyelvet.

2018. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es ne légy már nevetséges!

A férfiak nem ezt csinálják?! Hagyjuk már.

A kérdésem puszta kíváncsiság volt. Semmi rossz szándék nem vezérelt.

Volt itt néhány hozzászóló, hogy magyar nők külföldiben találták meg a párjukat. Úgy gondolom nem a nőknek kell elgondolkodniuk. Tisztelet a kivételes magyar férfiaknak.

Vki írta hogy elfogadta nőt olyannak, amit itthon sokan leszólnak stb. Az emberi értékek és család szent dolgok. Hagyjuk már ezt az utóbbi hozzászólást.

2018. febr. 1. 20:57
 15/16 A kérdező kommentje:

12: a faji /gyűlölet/ témával kapcsolatos uszító dolgok is úgy érzem jönnek a véleményedből. Erre itt senki nem kíváncsi.

Kicsiny országunk is ebbe fog lassan belepusztulni, sajnos.

2018. febr. 1. 21:11
 16/16 anonim ***** válasza:
83%
#12: Nem írtam oda, hogy irónia, úgy gondoltam, hogy nyilvánvaló. Pont a kicsiny országunk hozzáállására próbáltam ezzel célozni.
2018. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!