Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, járnátok olyan lánnyal, aki dagi, csúnya mopsz feje van, nincs munkája, gagyi ruhákban jár, butuska, de azért kedves, jószívű és szerény?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Szűz még?
2018. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha nekem tetszik a "csúnya mopsz feje" és szeretem, akkor simán. Munkát majd talál, ruhát meg bármikor lehet újat venni.
2018. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem, volt már pasija, komoly kapcsolat és alkalmi is.
2018. jan. 3. 16:38
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
akkor nem
2018. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de miért dagi? A mopsz fejről nem igazán tehet, viszont.. miért nincs munkája? Miért jár gagyi ruhákban, és miért butuska? A -butuska- miben nyilvánul meg? Minden negatív tulajdonságot a jószívű és szerény tulajdonsággal akar orvosolni?
2018. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
0%

Ágyban akkor igen kell tudnia és ott kompenzálni


De eltartani akkor se tartanám el

2018. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha szereti a szexet, akkor simán! ;)
2018. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán.. bocsi, engem (is) egész életemben magas mércével mértek, és amikor nem tettem magamért nem kellettem a kutyának se :) Most már, hogy a saját lábamra álltam és tudtam is kezeskedni magamért, olyasvalakivel tudom elképzelni, aki legalább szintén hoz egy szintet ha már megteheti. Buta, csúnya? Végülis mi a célja az életben maradáson kívül?
2018. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elvileg szereti, de gondolom be akar vágódni elsősorban. Nagyon rám van állva, folyton írogat online. Nem tom, jó ideje nincs senkim, jó lenne egy barátnő. Am tényleg kedves, csak uncsi, idegesítő, meg nem is jön be mint csaj. Haverok szerint menjek el hozzá, és adjak neki, de én nem vok ilyen genyó. :)
2018. jan. 3. 16:47
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkednék vele. Te vagy? 😉
2018. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!