Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőtől függetlenül lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőtől függetlenül lehet értékes egy nő?

Figyelt kérdés

Csak mert én csúnya vagyok, de nagyon adok magamra. Mindkét eddigi párom kihasználta, hogy nincsenek elvárásaim és annak is örülök, hogy szóbaálltak velem. Nem hogy anyagi "javakat" vagy élményeket nem kaptam tőlük, még egy szép szót se nagyon.

A jelenlegi párom öccse nagyon hasonló felfogású, mint a párom. Az új barátnője legalább olyan ronda, mint én, de még külsejére igénytelen és tanulatlan is. A lány elvárja, hogy el legyen halmozva ajándékokkal, virággal, nyaralással, wellnessel, és meg is kapja.

Ennyit számít, hogy egy nőnek mennyi az önbizalma? Aki előadja, hogy értékes és igényei vannak, azt úgy is fogják kezelni a férfiak, külsőtől függetlenül?


2018. febr. 1. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Így neveli a társadalom örök vesztesnek a nőket.
2018. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom, sőt önbecsülés nagyon fontos. Miattad, nem azért, hogy párod legyen. Lehet vannak, akik szépnek tartanak.

Legyen tartásod és legyenek elvárásaid. Megint csak magad és az önbecsülésed miatt.

Légy tisztában az értékeiddel és olyannal ne állj szóba aki nem becsüli.

2018. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat két embertől függ. A külső egy dolog, de az a fontos, hogy ketten a gondolkodásmódjukkal mit tudnak együtt kezdeni. Tehát van, akinek fontos a belső, és hidd el: lehet értékes egy ember akkor is, ha nem szép.
2018. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:

Lehet, de sokkal kisebb az esely a minosegi partnerre.

Nekem van a tancon egy lany, hat akkora orra van mint a bazilika kilincs. De mindig csinosan oltozkodik. S a tobbi adottsagabol probalja kihozni a legtobbet. S a sracok flortolnek vele rendesen. Szoval szerintem te sem vagy csunya. ;)

Szerintem legyenek elvarasaid, mert igy ugy tunik, a tobbi ferfinek, hogy barkinek szetteszed a labad. Egy kicsit nehezitsd meg a dolgukat, nem kell nagyon, mert akkor meg eluszik probalkozas nelkul.

2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belső értékekről hallottál már Kérdező?
2018. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg számít az önbizalom. Attól nem leszel kevésbé kívánatos, ellenkezőleg.
2018. febr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!