Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon jó személyiség tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó személyiség tud vonzalmat produkálni külsőtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
igen
2018. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Tud, csak nem értem hogyan... valaki kifejtené, ha megkérem?
2018. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. Amennyiben a külső taszít lehet akármilyen a személyiség. Ha csak simán semleges a külső akkor igen elég lehet a vonzó belső. Megmagyarázni nem igazán tudnám de a belső a kisugárzás a megjelenés és még ezer dolog van hatással az emberre a fizikumon testen és az arcon kívül. Számomra az érzelmi háttér például mindig meghatározóbb volt.
2018. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen.

Párom nem tetszett amikor megismertem, meg pont nem volt a toppon külső terén, mikor megismertem. Azt nem tudom, hogy hogyan történt a változás, csak azon kaptam mag, hogy pl arról fantáziálok milyen fogszabályzós emberrel csókolózni (neki volt), hogy az orrán növekedő szőrök tök arik lettek... minden ami nem kimondottan tetszett benne az egyik napról a másikra izgató vagy aranyos lett.

Kb másfél hónapot barátkoztunk mire ráeszméltem, hogy belezúgtam.

De már az elejétől egy kedves, udvarias embernek tartottam, aki tojik más idegenek véleményére és a saját elvei mentén él. Talán ez imponált benne az elején, hogy nem a tömeget követte, volt saját értékrendje. És persze, hogy jól el tudtunk beszélgetni. Egyenlő felek voltunk mindig.

2018. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Röviden: igen.

Sokan túlértékelik a külsőt de lebecsülni sem szabad: vagyis az alap ápoltság legyen meg, higénia és ne 2 számmal nagyobb ruhákban járjon az illető.

2018. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nagyjábol 50-50%-ban fognak megoszlani a válaszok
2018. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ezért nem lenne szabad interneten ismerkedni...
2018. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyetértek a fenti válaszokkal, de a kérdés elolvasása után azonnal egy ellenpélda jutott eszembe. Belehabarodtam egy nagyon aranyos férfiba, aki viszont csak a gyönyörű lányokat veszi észre. Tudja, hogy tetszik nekem, régebben megkaptam már tőle azt, hogy milyen jó, hogy törődök vele, amikor beteg, mert a párja nem teszi. Vagy néhány héttel ezelőtt valami olyat mondott, hogy mennyire egyedi vagyok és igazi kincs. De mégsem velem van, hanem egy csini lánnyal, mert neki az ilyen külsejű lányok tetszenek (én sem mondom csúnyának magam, de a szépségkirálynő típusú lányoktól, akik nagyon-nagyon szépek, nagyon messze állok). Szóval tök jó belső értékkel bírok, ami ennek a férfinak is bejön, de nála itt véget ért a dolog, mert nem párosul extra szép külsővel.

Szóval szerintem embere válogatja, hogy mennyire igaz, hogy a belső is vonzalmat ébreszt, de szerintem többségében igaz, mint nem igaz.

2018. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig igen, de ha már undort váltasz ki a másikból a külsőddel (persze normális embernél - ha nincs valamilyen súlyos betegsége vagy nem érte baleset - nehéz olyan szintre lecsúszni, hogy ez felmerülhessen, pl. durva elhízás, ápolatlanság stb.), akkor nem hinném.
2018. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges. Van viszont mindenkinek egy szint. Egyeseknek alacsonyabb masoknak magasabb. Tehat ha valaki kozepes kulsovel rendelkezik normal esetben csak ugy nem fogja meg az embert. Viszont ha a kozepes kulso melle jo szemelyiseg tarsul akkor vonzalmat kelthet. A jo kulso vonzalmat kelthet amit a rossz szemelyiseg lerombolhat. Viszont egyeseknek a kozepes ala is lemehet ez az elvaras es ha megfelelo a velso tulajdonsag es a viselkedes akkor lehet belole szerelem. En ismerek egy dagi csunya csoro sracot aki viszont ennek ellenere vicces, magabiztos... es egy nagyon nagyon csinos aranyos ertelmes lanyt fogott maganak. De mondjuk 100-bol egy lanynak jott volna be de van re esely.
2018. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!