Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérni ennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérni ennyiért jelentkezni egy állásra?

Figyelt kérdés
Nem tudom ,hogy van e felvétel az adott helyen. De elég sűrűn járok oda vasárolni. Tetszik egy ottani dolgozó. És hát úgy gondoltam,hogy felszedem őt aztán lelépek. Milyen ötlet?

2018. febr. 1. 22:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazából mar voltam hasonló helyen melózni,mint az tehát elég sok mindent tudok. Nem kéne sok mindent tanulni.
2018. febr. 1. 22:59
 2/16 RRR ***** válasza:
52%
bocsánat,mi történt?
2018. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig:

a, megvan a képesítésed az adott területre, vagy;

b, be fogod tudni tanulni?

c, tudsz dolgozni majd a flörtölés mellett, vagy csak próbának veteted fel magadat?

d, Mi van, ha vége lesz a flörtölés miatt az állásnak? És ha a leendő kapcsolatnak is?

2018. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nagyjából tudom mit kell csinálni az adott helyen. Már dolgoztam ilyen helyen. Felszedném a palit aztán felmondok.
2018. febr. 1. 23:13
 5/16 A kérdező kommentje:
Gondolom ott is van 3-4hónap próbaidő. Azalatt felszedem,utána meg lelépek.
2018. febr. 1. 23:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
anélkül miért nem tudod felszedni, hogy odamenj dolgozni is ?
2018. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Max. 3 hónap lehet a próbaidő. Az más kérdés, hogy a munkáltató mit szól ehhez, mert ez ugye közös megegyezés kérdése..


Szerintem nem éri meg: döntsd el munka kell vagy hapsi. Ne keverd a kettőt! Gondolom neked sem mindegy megélhetés szempontjából, hogy lesz-e munkád vagy sem. Vagy gazdag vagy és szeszélyből kellene a pasi?

2018. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem beszélve arról, hogy esetleg az ő állásával is játszol!
2018. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg.

1. Dolgozni vesznek fel, nem pasizni. Úgy kivágnak a próbaidő alatt, mint a huzat.

2. Hasonló területen ugye biztosan soha nem akarsz dolgozni? Ugyanis híre megy, hogy nem vagy megbízható. Az önéletrajzodban is jól fog mutatni. 1-2 hónap munkaviszony. Miért mondott fel? Nem akartam ott dolgozni, csak egy pasit akartam felszedni. Köszönjük, majd visszahívjuk.

3. Az se biztos, hogy felvesznek, és az se, hogy egyáltalán érdekled a pasit. Lehet, hogy ha addig akarsz maradni, amíg megvan a zsákmány, akkor onnan mehetsz nyugdíjba.

2018. febr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A munkát ne keverjük a magánügyekkel... Legalábbis én mindig ezt vallottam. Ha valami véletlen folytán én lennék a pasi és a vonzódás kölcsönös lenne biztos lesújtana ha az egyik reggel megjelennél mint új munkatárs.

Tetszik? Kérdezz tőle valamit a munkahelyén. Ismered az adott területet biztos tudsz valami komplex dolgot kérdezni amin el lehet csevegni 5-10 percet. Ha úgy látod szimpatikus vagy neki akkor bejelölheted már utána közösségi oldalon vagy később visszamehetsz még hozzá kérdezni még valamit... Legyél kreatív ezer meg egy egyszerűbb megoldást is találsz szerintem...

2018. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!