Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy külön-külö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy külön-külön szép a szemem, az orrom, a szám is, sőt szempillám, szemöldököm is, de mégsem vagyok szép összességében? Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor az arcoddal lehet gond
2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
vagy az agyaddal:D
2018. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Persze. Szép, merész sasorr ami beleér a szép szádba. Föleg akkor zavaro ha szép ritka fogaid is elövillannak, amik kissé kocosak. Pupos vagy és O lábu. (Te tényleg ennyivel le szeretnéd irni a külsödet? Ezernyi aproság javithat/ronthat a kinézeteden. Ha egy kicsit is reális kritikát szeretnél kapni legalább képet is küldj! (Akár priviben.)
2018. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2018. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ismeros.
2018. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán az arcformáddal, arckifejezések. Lehet, hogy aránytalan az arcod, pl. ha külön megnézed az orrod formáját akkor oké, de lehet, hogy aránytalan az acodhoz képest.


Fura kérdés, az arc nem csak ezekből áll, van arc-csontozat is.......

sőt bőr, vagy egészséges haj, frizura, stb., sok minden meghatározza a szépséget.

2018. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van, külön-külön nem szépek, de együttesen nincs csúnya arcom. :D erre ezelőtt még nem is gondoltam, csak ahogy ezt a kérdést olvastam.
2018. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan ez kb., mint amikor előttem sétál valaki, és hátulról úgy tűnik, hogy szép, mert jó a haja, ruhája, stb. ha meg megfordul, akkor teljesen más a hatás..


Részlet alapján nem lehet eldönteni semmiről, hogy szép-e összességében. Pl. nekem sosem jön be, amikor olyan képeket látok (manapság nagy trend), ahol félarcképekben mutatkoznak emberek.

2018. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!