Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondja már meg valaki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg valaki, hogy a duci lányokat kedvelő férfiak és nők miért mindig karcsúsító ruhában és sminkben mutogatják a telt nőket?

Figyelt kérdés

Ha valóban a teltség vonzó, miért nem olyat linkelnek, ahol a teste nagynak látszik? Miért a csontosított arcú, karcsúsított, szintesemmi ruhában mutogatják vágyuk tárgyát?


Az ilyen sminkkel meg ruhával karcsúbbnak tűnnek, mint amilyenek. Ha valóban a teltség tetszene bárkinek, minek akarják azt az alakot karcsúsítani, ahelyett, hogy nagyítanák?


Itt linkelt egy csaj egy falatnyi karcsúsított fürdőruhás dundi lányt, az a csaj nadrágban meg pulcsiban senki érdeklődését sem keltené fel, a telt nőkön mindig csak feszes karcsúsító fazonú vagy aligsemmi ruha van. Most épp ez kiverte nálam a biztosítékot.


Egyébként én vonzónak találom a kövér testet a maga valódi voltában, de ezeken a karcsúsított dundikon nagyon ki tudok akadni. Ha valóban éljeneznék az emberek a zsírt, ilyen nőkre buknának, akik nem karcsúsítják optikailag a testüket


2018. febr. 3. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. febr. 3. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

hmmm....

csend és hullaszag...

2018. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Vedd be a lesz.rom tablettát.

Sok bajod lesz még az életben, ha ilyen dolgok kiverik nálad a biztosítékot.

2018. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy jó kérdés. Szerintem azért van így, mert ha rákeresel a google-n hogy pl. cutie xxl girls, akkor jellemzően ilyet fog kiadni, így egyszerűbb ezeket linkelni. Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy ha tènyleg tetszik egy csaj, akkor akár takarmànyos zsákban is ugyanolyan vonzónak találnám, mint kisestélyiben.
2018. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettentően érdekelne olyan alig fürdőruha, ami ennyivel vékonyabbnak mutat. Nem érdekel, mennyibe kerül, kettőt veszek!
2018. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!