Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok: mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: mit gondoltok egy duci lányról, aki nem is akar lefogyni?

Figyelt kérdés

Sokáig diétáztam, de egy ideje elegem lett és elengedtem a dolgot. Híztam is azóta, nem vagyok elhízott de azért van rajtam anyag. Mit gondoltok egy ilyen lányról?

19/L



2018. jan. 17. 11:16
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
33%
Hogy akarat gyenge
2018. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha gondolod segíthetek totál ingyen, sok embernek segîtettem már lefogyni :)

De alapvetően nem jönnek be a duci lányok.. :(

21/f

Ha érdekel írj :)

2018. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Hamarosan az orvosnál fogsz kikötni különböző egészségügyi problémák miatt.


Miket eszel? Miket mozogsz? Van erőd kitartásod elérni a kitűzött célodat?


NEM DIÉTÁZNI KELL, HANEM ÉLETMÓDOT KELL VÁLTANI!!!

2018. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Lusta. Nem törődik az egészségével.
2018. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy kis felesleg nem jelent feltétlenül egészségtelen életmódot és óriási kockázatot egészségügyi problémákra. Ne csak végletekben gondolkozzatok.
2018. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Azt, hogy fiatalon elcseszi az egészségét.


Szóval néz ki magadnak egy helyes fiúkát, célkitűzésként akard meghódítani és kezdj el vidáman, céllal lefogyni. Ne hagyd el magad. 19 évesen kezdődik az élet!

2018. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

#5


Minden először picivel kezdődik, a többlet utána jön a későbbiekben.


Plusz egy nő SZÜLNI IS FOG, ergó akkor még több kg lesz rajta. Ha most fiatalon nem hajlandó tenni azért, hogy lefogyjon, egy gyerekszülés után meg aztán végképp nem fog tenni.

És akkor már nem csak 10-15 kg feleslegről lesz szó.

2018. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Huha, itt most zudulni fognak a büntetesek...


Mindegy, remelem, legalabb szamodra hasznos a valaszom, ami szemelyes velemenyemet tükrözi.


Ellentmondasos a kerdesed. Te nem "nem akarsz" lefogyni, hanem feladtad es beletörödtel. Ezt a szemelyisegvonast pedig nem tartom tul vonzonak. nekem sincs mindig kedvem a sporthoz, neha megkivanom azt a masodik szelet sütit is (söt, neha engedek is a kisertesnek), de összessegeben igenis törödök az egeszsegemmel. Örülök annak, hogy parom is ugyanugy velekedik erröl.


Semmi bajom azzal, aki öszinte magahoz es jol erzi magat a böreben, attol, hogy alakja nem felel meg az altalanos idealnak. Aki viszont elerhetne, vagyik ra, de nem akar/hajlando tenni, azt sajnalom.


Ne engedd el a dolgot! Ne abbol legyen eleged, hogy igyekszel, hanem, hogy hiaba igyekszel! Nem szükseges, hogy lemondasokkal es szenvedessel erd el celodat! De nincs varazsbogyo! A tartos sikerert küzdeni kell! Talald meg azt az egeszseges etrend, amit elvezel! Ami annyira izlik, hogy ne csak 1-2 honapig tudd tartani, hanem, hogy teljes ertekünek tartod. Talald meg azt az aktiv mozgast igenylö tevekenyseget, amit elvezni tudsz hosszu tavon. A lehetösegek szinte vegtelenek!


Ne varj azonnali eredmenyt! Ne akarj rögtön mindent felboritani es ott tartani, ahol tarthatnal, ha mar egy eve kitartoan csinalnad!

Ha ma kezded el, es folytatod, holnap mar egy jelentös lepessel elörebb leszel! Ha egy evig folytatod kitartoan, vajon hol tarthatnal? Mennyire halas lennel önmagadnak, ha most egy eve csinaltad volna folyamatosan? Mennyire büszke lennel? Tegyel az egy evvel idösebb enedert, kedves kerdezö!


Hogy mit gondolok rolad? Azt, hogy kepes vagy ra!

2018. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Az,hogy mint haver okés,de semmi más nem lehet köztünk.


Nekem igénytelenség,akaratgyengeség.

2018. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Teljes mértékben egyetértek a #8-as válaszolóval.

Nincs olyan, hogy nem akar lefogyni. Olyan van, hogy ideig-óráig beletörődik abba, hogy ő túlsúlyos. Általában a kövérségnek lelki okai vannak. Például nálam alapvetően egészségügyi probléma miatt vagyok kövér, és az emiatt érzett keserűség okán úgy voltam vele, hogy akkor már mindegy, mit teszek, úgyis kövér vagyok, akkor ehetek nyugodtan többet. Beletörődtem, hogy nem tudok rajta változtatni, és ezért csak még kövérebb lettem. Javasolnám neked, hogy derítsd ki, mi a pontos oka a kövérségednek. Ha egészségügyi, és lehet kezelni (!), akkor keress fel szakorvost, ha lelki okok miatt, akkor pszichológust, ha meg szimplán csak a lustább típusba tartozol, akkor kezdj sportolni, egészségesebben táplálkozni. Hidd el, jó pár évvel idősebb vagyok, mint te, ez csak rosszabb lesz az évek során, beletörődni igazán, vagy megbékélni a helyzettel soha nem fogsz.

Nem bántásból írom, csak azt vallom, legalább magunkat ne ámítsuk ilyesmivel, hogy jól érezzük magunkat a bőrükben. Ez egy anonim oldal, a közvetlen környezetünket meggyőzhetjük, hogy mi így is boldogok vagyunk, de maradjunk azért a realitások talaján, és mellőzük az önámítást.

Vállalva a lepontozást, leírtam ezt, hogy esetleg egy kicsit hátha tudtam segíteni.

2018. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!