Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a roma apukával?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik kategóriába írhatnék, erre gondoltam, hátha kapok értelmes válaszokat.

Tanárként dolgozom. Az osztályomba jár egy roma kisfiú. Az apja ilyen tipikus kopasz maffiózónak néz ki, valszeg az is, amilyen kocsikkal jár be a gyerekért. Én eléggé kezdek félni tőle. Két éve kezdődött ez, amikor odakerültem a suliba dolgozni. Többször megnézett, megjegyzéseket tett a külsőmre. Aztán Facebook-on kezdte like-olni a fotóimat. Beállítottam, hogy ne lássa. De valahogyan úgyis megszerzi őket. Legutóbb üzenetekben küldte el nekem, és hozzá a megjegyzéseket, hogy milyen jól nézek ki a képeken. A képeket úgy küldi, hogy az ismerőseimet levágja róla, meg olyanokat, hogy sál a fenekemrt hagyja meg a képen. Nem reagáltam rájuk. De állandóan bejár a gyerekért, bámul és motyog valamit az orra alatt. Szerintetek mit kellene tennem? Kinek szóljak? Vagy ha nem reagálok, abbahagyja?


2018. febr. 3. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Ebben az esetben, csak annyi tehetsz, hogy tanítási iső után behívod egy üres terembe, a térdedre fekteted, elfenekeled, és közlöd vele, hogy rossz fiú volt, hát most megkapja a büntetését.
2018. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

sál a fenekemrt hagyja meg a képen


Ezt le tudja valaki fordítani?

Tanár létedre nincs sok eszed. Ciki.

2018. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, " csak a fenekemet" akart lenni, automatikusan kijavítja a telefonom. Látom nem fogok értelmes választ kapni.
2018. febr. 3. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Én sem igazán értem a kérdésed. Tényleg ennyire nagy probléma ez? Le kell tiltani a francba, ha "motyog" valamit akkor pedig erélyesen és határozottan meg kell kérdezni, hogy "tessék, nem hallottam jól, megismételné?". Ha valami olyat mond, akkor határozottan el kell küldeni. Pl: "legyen szíves fáradjon ki haladéktalanul az iskola területéről". Most még te vagy bexarva mert egy cigány neten írogat, meg motyog az orra alatt? Pfff.... szép... az osztályban hogy tartasz rendet? Hogy vívod ki így a tiszteletet?
2018. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

valószínűleg nem, mert:

1. nem regisztrálnak Facebook-on, max álnéven

2. a rómaiak nem motyognak, épp ellenkezőleg

3. nem vagdosnak képeket unalmukban, kábítószerezés meg fuxtakarítás közben

2018. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Vedd be neki. Lehet rendes ficko, csak rosszul latod. Tetszik neki a feneked csak futan fejti ki.
2018. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Miért baj az ha ez a férfi barátkozni akar? Miért kell előre itélkezni? Miért? Nem értem meg, mert ha valaki már valaminek született, egyből lopós kötekedős cigány? Ezt ne várja el tőlem senki hogy elfogadjam. Kaptál tőle fenyegetést? Nem. Kaptál tőle valami olyant ami törvényellenes? Nem. Mi a probléma? Miért féltek? Ne itéljetek külső alapján mert a kincses láda is belülről ragyog. Annyi az egész hogy tetszel neki. Nem irok semmit mert az agyamat cseszem fel
2018. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Az első üzenet után meg kellett volna üzenned a gyerek ellenőrzéjében, hogy fáradjon be egy fogadóórára az apuka. Vagy mikor megy érte, elkapni, és megkérni határozottan, hogy jöjjön be a fogadóórádra.


Majd a lehető leghivatalosabb hangnemben megkérni, hogy legyen szíves a facebookon a tanári profilod használja, amennyiben iskolával kapcsolatos ügyeket szeretne megbeszélni.


Istenem annyi eszed sem volt, hogy csinálj egy új profilt facebookra, ami a tanári profilod? Egy tablóképpel, ott bejelölgethetnek a gyerekek meg szülők, és információkat tudsz továbbítani és könnyen el is érhetnek. Mindenkinek le kell nyomni azt a szöveget, hogy ezen a profilodon tartsák veled a kapcsolatot kizárólag iskolai ügyekkel kapcsolatban.


Ha eddig ezt nem csináltad, most tedd meg. Minden iskolai ismerőst jelölj az új profillal és törölj a privátról.


A privát fiók beállításait pedig korlátozd normálisan, akkor nem fogja tudni sehonnan megszerezni a fotókat.


Azt hittem minden fiatal pedagógus tudja, hogy különítse el a magánéletét az iskolaitól..

2018. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Én nem örülnék, ha a fényképeimet darabokban kapnám vissza, nem venném kedves gesztusnak, sőt inkább érezném fenyegetőnek. Már, ha nem lenne a kérdés kamu.
2018. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze egybol cigany mi? Azert tanar letedre illenne tudnod hogy mit kell tenni ebben a helyzetben. Mit csinalsz ha egy tanuloval tortenik meg ez? Varod a csodat meg a tanacsokat. Lepni kell! Es nem varni a csodat.
2018. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!