Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolattartás hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartás hogyan?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk egy pár, de már volt köztünk valami, szüleimnek be is mutattam. Saját vállalkozást vezet, emiatt gyakran van távol akár több hétre. Most is egy hónapig lesz. Félek, hogy befullad így a dolog, mivel csak viberen tudjuk tartani a kapcsolatot ilyenkor. Hagynom kéne, hogy ő keressen és nem idegeskedni, ha nem beszélünk gyakran?

Hogyan lehet tartani a kapcsolatot, hogy ne erőlködés legyen? Minden tanács jól jönne.


2018. febr. 4. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Tégy őszinte belátásod szerint. Nem kell játszmázni. Ha te írogatni szeretnél neki, mertkedveled tedd! Ha neki valamiért ez nem oké, akkor eleve nem oké, és legalább kiderül.

Ne legyél teljesen más mint amilyen vagy. (és itt nem arról beszélek, hogy ne legyenek majd a kapcsolatban kompromisszumok az MÁS - sokan összekeverik ezt).

2018. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, írj neki, amikor csak kedved van, de azért ne vidd túlzásba. Persze azért van egy határ... ha például harmadjára csak én kezdeményezném a kommunikációt, lehet elgondolkodnék, hogy van-e értelme. És ne sértődj meg, ha csak később válaszol. Amúgy én annak ellenére, hogy szeretek, kedvelek valakit, legyen az akár haver, barát, vagy szerelem, nem szeretek állandóan üzengetni, beszámolni, mert frusztrál. Gondolom nem csak én vagyok így ezzel. :)
2018. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz :)
2018. febr. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!