Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti is beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti is beszéltek mással, miközben a párotokkal beszéltek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, most csak havi egyszer volt alkalmunk találkozni. Hol normálisan beszél, hol tőmondatokban vagy egy-két szóval. Gondolom mikor ilyen rövid, akkor beszél mással is. Kicsit bosszant a dolog, mert amúgy sem zargatom hosszasan, meg most ez az egy módja van csak a kapcsolattartásnak. Én is megoldom, hogy amikor beszélünk, arra a kis időre csak rá figyelek, mert a párom. Nálatok ez hogy működik ? Normális ez így újabban és ne tulajdonítsak neki nagy jelentőséget vagy lehet, hogy nem mindig vagyok érdekes ?

Előre is köszi a válaszokat.



2018. jan. 11. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van.. ha szólnál neki lehet az agyához kapna..


Én például igen..



f30

2018. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, mondta, hogy szokott, de már úgy is mentünk a dolgunkra, így nem hoztam fel, de ha állandó lesz, akkor nyilván fogom kérni. Ne értsetek félre, nem bánom, ha cseveg az ismerőseivel, csak emiatt ne a mi beszélgetésünk laposodjon már el, ürüljön ki. :/
2018. jan. 11. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Azzal beszélek, akivel éppen van téma. Egyáltalán nem biztos, hogy mással is beszél, egyszerűen csak nem tud mit mondani. Ami elég gyakori dolog írkálásnál. Nem lehet mindent úgy megbeszélni, mint élőben. Egy-két mondat és kész.

De egyébként szoktam egyszerre több emberrel beszélni. Szerintem simán belefér, nem mindegy, hogy fél perc múlva, vagy 2 perc múlva írok vissza? Amúgy se lenne folyamatos a kommunikáció ha írkáltok, akkor meg nem mindegy?

2018. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő mondta, hogy beszél mással is és amiatt kaptam én semmit mondó vagy ignoránsnak tűnő félválaszokat. Nem zavar, ha beszél mással, csak bírja már ki azt a pár percet, amit velem beszél úgy, hogy rám figyel, mikor nekem sem okoz gondot. Nyugodtan mondhatná ilyenkor, hogy figyi, most nem jó, mert nem tudok kétfelé figyelni, írok x idő múlva.

Gondolom az a probléma, hogy van köztünk pár év és beszélgetésként kezelem a beszélgetést. Ha több ember van, arra a groupchat lenne a megfelelő, ha meg szakaszos, az inkább levél. De komolyan nem számíthat arra az ember, hogy ha beszélgetnek, akkor figyelnek rá ? :/

2018. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még ténylegesen együtt sem vagytok, de már megtiltanád neki, hogy másokkal beszélgessen, amikor ti ketten beszélgettek...

Mi is távkapcsolatban éltünk, és igen, volt, amikor csak egy-két szót írtunk egymásnak, vagy hosszabb időn keresztül (értsd: pár óra) nem írtunk egymásnak semmit. Léteznek mások is a világon, akikkel szintén tartjuk a kapcsolatot.

Az sem jó, ha ennyire belenyomulsz a másikba.

Neten keresztül nem is lehet folyamatos értelmes beszélgetést fenntartani. A való életben sem beszélsz a másikkal 0-24-ben megállás nélkül.

2018. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!