Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lennél szeretni ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél szeretni ugyan úgy a párod, ha úgy adódna, hogy megölt egy embert?

Figyelt kérdés

Lehetőségek:


Balesetből történt

Önvédelemből tette

Szándékosan tette, hogy megvédjen


2018. febr. 4. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha balesetből történt, akkor ő magát szerintem már felemészti helyettem is.

Önvédelemből tette, felmerül a kérdés, miért kerül olyan helyzetbe, hogy embert kelljen ölnie ahhoz, hogy éljen...?

Szándékosan nem kell megölnie senkit, hogy engem megvédjen. :)


Az első esetben tudnám (a szeretet ide nem jó szó) megbocsátani teljesen.

2018. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért tette, és mik voltak a körülmények. Ha elkerülhetetlen és nem ő provokált, akkor igen. Önvédelmi szakirodalomban is szerepel ez az eshetőség mint legvégső lehetőség, ha valóban nincs más kiút.
2018. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
A baleset szerintem nem megölés, de 5 ember halálába vettem így részt. Kapcsolatomba semmi nem változott.
2018. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs összefűggés. E plédáknál pedig multidimenzionálisan sincs.
2018. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezt még olvasni is rossz volt.
2018. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5, rosszul fogalmazott...
2018. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég meghalt anyukám egyik ismerősének a fia közúti balesetben. Fiatal férfi, a felesége (vagyis már özvegye) a közös gyerekükkel terhes. A baleset a másik autó hibájából történt, aki szabálytalanul akart megfordulni teherautóval vagy kamionnal. Ebben az esetben a balesetet és a másik sofőr halálát okozónál lennének kétségeim, nem is az, hogy szeretni tudnám-e, de nem tudnám biztonságban érezni magam mellette, ha autót vezet. És rengeteg ilyen balesetet okozó kap jogsit, nem kéne. Tegnap is "dudálós nap" volt az utakon, amerre a szüleimmel rendszeresen bevásárolni járunk, lehetett tudni, kik a "hétvégi sofőrök", akiknek nincs rutinjuk azon a környéken. Aztán az ilyenek rohannak, és nagyobb eséllyel csinálnak balesetet.


Persze lehet olyan baleset is, hogy egyik fél sem hibás, és mégis meghal valaki, az más.

2018. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Simán.Eggyel több ember vagy kevesebb,kit érdekel.
2018. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Sőt, ha ezen közül egyik sem, de jól tudom más egyéb okát, segítenék eltüntetni a hullát :D
2018. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom direkt ölt, mégis ugyanúgy szeretem. Csak mellé még sajnálom is.
2018. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!