Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már egy ideje nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már egy ideje nem tudok igazán szeretni,1éve voltam nagyon szerelmes, de az lehetetlen volt (hosszú mese, viszont szeretett), úgyérzem túl vagyok rajta. Azóta minden kapcsolatomba ugyan az a hiba:

Figyelt kérdés
eleinte boldog vagyok, szeretem legalábbis úgy érzem, aztán egyre kevésbe szeretek vele lenni,és egyre többet gondolkodom a szakításon...Most is ugyanez van. Elegem van ebből, nem szeretek másokat megbántani de emiatt folyton ezt teszem. És én is szenvedek. Mit tehetnék?
2009. okt. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen lehetetlen, ha igazán szereted tegyél meg mindent és annál is többet, szeret téged azt írod ő is. Gondolom ha szeretted volna leírni az okot ami lehetetlenné teszi szerinted leírtad volna... De a lényeg keresd fel és legyél vele, azzaL AKIT IGAZÁN SZERETSZ, MERT AZT AKIT IGAZÁN SZERETÜNK SEMMI ÉS SENKI NEM PÓTOLJA... bÁRMI MIATT IS NEM LEHETTEK EGYÜTT!!!!! Ha gondolod írd meg privátban mi a baj, hátha lehet mégis segíteni, ne add fel!
2009. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ez tényleg lehetetlen... Külföldön él, csak 3 hónapra jár haza, és nem fog hazaköltözni, mert még az anyukájával él... 19 éves
2009. okt. 4. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Költözz Te oda. Nem lehetetlen. Én korábban azt hittem lehetetlen találkoznom a kedvenc filmsztárommal, és meg egyáltalán, hogy eljussak az USA-ba, főleg mert szegény vagyok, de elsőre kaptam vízumot, és igen találkoztam vele, beszélgettünk is, sőt ő jött oda hozzám azona bizonyos rendezvényen. Persze az én esetem másés nem azért mentem, mert plátóian szerelmes vagyok belé, sohasem voltam, de kedveltem a művészetét, a filmjeit, és gondoltam miért ne, bármi sikerülhet, még akár az is, hogy egyszer beszélünk és így lett :)
2009. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló voltam ezt nem írtam oda... Amúgy én a helyedben most odaköltöznék, vagy ha még te is most szüleideel élsz, akkor úgy terveznék, hogy odaköltözök... Bármelyik országról legyen is szó. Vagy később jöhet ő is ide akár. Csak addig kitartás :)

Amúgy Ő hol él?

2009. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindíg én vagyok csak most olvastam a privit, miután írtam itt, válaszoltam arra is privátban.
2009. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
USA-ban él... de én erről lemontam, még gimibe tanulok... van 2 évem, h végezzek
2009. okt. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!