Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért görcsöl be a hasam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért görcsöl be a hasam mindig, ha a barátommal vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából nem is jön rám a kakilás, de estére biztos, hogy begörcsöl a hasam. Hiába megyek el WC-re, nem érzem úgy, hogy kellene... Ha itt van ő nálam, akkor is ez van, ha én nála akkor is.... Pedig ha napközben tudok WC-zni, még úgy is begörcsöl a hasam estére. Mintha kakilnom kellene, pedig nem... Ez valami belső feszültség lehet? Normális válaszokat kérek!
2018. febr. 4. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak visszatartod a pukit, és attól görcsöl a hasad?
2018. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyszer-kétszer igen, de utána már nem tartom vissza és még így is nagyon görcsöl a hasam. Csak akkor tartom vissza, ha ott vannak a szülei is bent pld.
2018. febr. 4. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy hangzik, mintha ideges lennél mikor vele vagy.
2018. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig már több mint 3 éve együtt vagyunk és ez inkább mostanában történik velem.
2018. febr. 4. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez mióta van jelen? Máskor tuti nincs ilyen? Mert ha nincs, akkor pszichés eredetű.
2018. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Máskor sosincs ilyen! Kb fél éve vettem észre. Mit lehet ezzel tenni?
2018. febr. 4. 12:33
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Kapcsoltatokba nem volt akkor valami változás?
2018. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon jó kapcsolatunk van szerencsére 😊😊
2018. febr. 4. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Akkor szerintem valami apróság lehet a háttérbe. Amikor épp együtt vagytok, akkor valami olyat eszel, pl több nasi, több üccsi, bent tartod a pukit, vagy ilyesmi.

ha máskor tényleg nincs ilyen, akkor még belgyógyászhoz sem "küldözgetlek"

2018. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2018. febr. 4. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!