Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen érnek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érnek meg a lányok, ahhoz, hogy normálisan viselkedjenek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más. Én pl. soha nem voltam bulizós, harsány, hangosan vihogós, aki 15 évesen szóba sem áll olyan pasival, akinek nincs minimum autója meg márkás ruhája. Középsuliban nem bulizni járogattam meg lerészegedni, hanem pl. átmentünk egyik barátnőmhöz sütni/főzni. Hivatalos ügyeket is értelmesen el tudtam intézni, miután betöltöttem a 18-at a tsz.-be is én jártam anyum helyett intézni az ügyeket. Volt olyan lány a korosztályomban, aki ennyi idősen nem tudta, hogy néz ki egy csekk és minden hétvégén részegre itta magát, a hétköznapokban meg kb. vállalhatatlan volt a viselkedése.


De egy csomó nálam fiatalabb csaj szólt már be, mert páromnak pl. nincs még jogsija sem. Vagy hogy én nem cserélgettem havonta a partnereimet.


Szóval erre nincs konkrét életkor. Van aki már 18 éves kora előtt is értelmes felnőtt módjára tud viselkedni más meg még 40 évesen is olyan, mint egy hisztis kamasz.

2018. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
"Értem, de milyen srácok szimpatikusak Neked? Hogy néz ki pld?" -ja, hogy a "normális viselkedés" a kérdezőnél azt jelenti, hogy a nők szóba állnak vele is? :D
2018. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!