Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy lány inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy lány inkább normálisan szeretne enni, mint extrém alacsony súlyt tartani?

Figyelt kérdés

Aki genetikailag nem nagyon vékony, nyúlánk alkat alig 40kg-val, annak nagyon nehéz, kb szenvedés ilyen súlyt tartani.

Aki meg genetikailag vékony, az bármit megehet, sose fog rajta meglátszani.


Miért baj, ha valaki inkább a normális étkezést (tehát nem minden cukormentes, szénhidrát mentes, só mentes) választja, azt eszik, amit szeretne, de mértékkel, így sose lesz vékony (hanem mondjuk 55-60kg között), ahelyett, hogy az egész életét a diétának szentelné?


2018. jan. 1. 16:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%
Bajnak nem baj. De fogadd el, hogy azoknak sosem fogsz tetszeni, akik a vékonyabb lányokért vannak oda.
2018. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%

Senki nem várja, hogy extrém alacsony súlyt tarts. Milyen magassághoz társulnak ezek az adatok egyáltalán?

Én 170 cm magas vagyok, 56-57 kg és vékony, sportos vagyok.

Ja, és az sem kell ahhoz, hogy karcsú alkatod legyen, hogy minden szénhidrátmentes legyen, mivel az az alapvető, elsődleges energiaforrásunk. Viszont azt mindenkinek illene tartani, hogy minél kevesebb cukrot vigyen be, és a szénhidrát szükségletet ne egyszerű szénhidrátokból fedezze. Ez a normális étkezés.

2018. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

170cm


55kg alatti súllyal sajnos már nincs menzeszem, ez a legalacsonyabb, amit még tartani tudok


A vékony lányismerőseim 90%-a mennyiségben jóval többet eszik, mint én, mégis 38-40kg-sak.

Illetve egy lány van, aki szintén nagyon vékony, de vegetariánus meg mit tudom, mi még, szóval ő tudatosan tartja.

2018. jan. 1. 16:31
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Nálad se a súllyal van a legnagyobb probléma...
2018. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
38-40kg az anorexia, vagy tizenévesekről van szó. Ilyen magassággal 50kg alatt már veszélyes lenni.
2018. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
A magasságodhoz teljesen ideális, ennél vékonyabb ne akarj lenni. A 38-40kg pedig felnőtt nők esetében anorexiás szint.
2018. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
15%
En elfogadnalak 60 de meg 65 kilosan is.
2018. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Miért akarsz megfelelni másoknak?
2018. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
10%
Hazudsz, vagy pedig trollkodsz.
2018. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne a súlyod rakd rendbe, inkább, bent a fejben rakjál rendet.
2018. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!