Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátnőtök helyett annak a pasinak küldenétek egy üzenetet, aki tetszett nektek? Visszacsinálhatatlan, ugye?

Figyelt kérdés
A nevük egymás alatt van, és fogalmam sincs, hogy a fenébe nem vettem észre, kinek is küldöm az üzenetet. A pasival két szót ha váltottunk, nem is találkoztunk már vagy 4 éve. Ráadásul barátnője van. Azelőtt sem nyomultam rá, de ez annyira ciki...
2018. febr. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem róla volt szó akkor nem kínos. Elnézést kérsz, hogy elnyomtad véletlen és nem akartad zavarni és kész, le van tudva.:D Max nevet / nevetsz rajta egy jót és annyi.
2018. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Juj, micsoda probléma. Megírod neki, hogy "bocs, ezt nem neked akartam küldeni".
2018. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, mintha egy olyan emberre írtam volna rá véletlenül, aki sosem tetszett nekem.


22/N

2018. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kínos, ha konkrétan egyértelműen róla volt szó. Én nemrég egy ruhaüzlet nyereményjátékát akartam anyukámnak elküldeni, ahol egyébként többször vásárolt is már, szóval ismerjük az üzletet, és egy másik ismerősömnek küldtem, fogalmam sincs, hogy került be pont ő a címzett mezőbe anyukám helyett, de mindegy. Elnézést kértem, nem volt semmi probléma. :-) Lehet, hogy aztán ő is játszott, ezt már nem tudom. :-)
2018. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem róla volt szó, hála az égnek. Elnézést kértem, nem reagált semmit. Csak azért éreztem égőnek, mert jó pár évvel ezelőtt írtam neki egy üzenetet, ami kifejezetten neki szólt. Bár nincs honnan megjegyezzen, mert nem tartottuk soha a kapcsolatot.

Köszönöm a válaszokat :)

2018. febr. 5. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Gaz. Velem is megtortent, szerelmes sorokat irtam a paromnak, de veletlen elkuldtem masnak, aki pont oda volt ertem. Elastam magam a fold ala, de az elet megy tovabb.
2018. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szia Kincsem, akkor este értem jössz, vagy ott tali?"

Véletlenül a főnökömnek küldtem el. Szerinted mennyire volt kínos nekem?

2018. febr. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6, #7: Jaj, ezek tényleg kínosak. Hogyan fogadta a másik fél az üzeneteteket?
2018. febr. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!