Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egy jóképű,30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy jóképű,30 körüli srácnak rég, még egyáltalán nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Sőt, nem is csak egynek, konkrétan kettőt is ismerek.

Az egyiküknek még nem volt senkije sem, a másiknak pedig 8-10 éve nem volt barátnője (akkor is csak egy).

Intelligens, meglepően jóképű, munkahellyel, átlagos anyagiakkal rendelkező férfiakról van szó.

Még csak az sem merülhet fel, hogy biztos válogatnak, mivel mindkettő jelezte felém, hogy szívesen járnának velem (persze nem egyszerre, és nekem szimpatikusak voltak, csak ekkor már volt kapcsolatom, így nem voltam nyitott az olyan jellegű ismerkedésre, de barátilag kedveltem őket).

Ilyen nyíltan nem mertem rákérdezni, mi az oka, de annyit vettem ki mindkét esetben, hogy azért, mert nem találtak olyat, aki megfelel.


Ha viszont én megfelelek (a magam egyszerűségében), akkor nehéz elhinni, hogy a nmásik 300 ugyanilyen meg nem.


Férfiak hasonló helyzetben, mi a valódi ok?


2018. febr. 5. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az abszolút és a (még annál is durvább) relatív férfitöbblet az oka. Én is sok ilyet ismerek. De hát ilyen az élet. A természet úgy akarta, hogy férfiakból azért legyen sokkal több mint nőből, hogy tényleg csak az értékes és rátermett génekkel rendelkező férfi tudjon szaporodni. Ennek valahol meg van az evolúciós oka.
2018. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*rég vagy még egyáltalán
2018. febr. 5. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Én is ilyesmi vagyok, és ismerek mást hasonló helyzetben, vagy akik sokáig hasonló helyzetben voltak, az okok:

-nem adja elő a kihaénnem alfahímet

-nem költ az alfahímség látszatára, pl "fsz@gyerek" autó, menő ruhák, ecsetfej, stb

-nem nagypofájú, hanem csendesebb

-nem hirdeti milyen sikeres

-rendes, odaadó, kedves

-a sok csalódástól már nem nyomul a nőkre

2018. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet te látod csak jóképűnek.
2018. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Idealisták, a szellemi nőt keresik. Nem érik be akárkivel csak azért, hogy legyen valakijük. Jól bírják az egyedüllétet, nincsenek haragban önmagukkal (mint azok, akik folyton kapcsolatban vannak, mert képtelenek magukra figyelni, befelé, egyedül).


"mert nem találtak olyat, aki megfelel. "

Sok olyat találnának, aki megfelelne, épp csak kapcsolatban vannak, eljegyezve, házasok ezek a nők. Felesleges köröket meg nem akarnak futni.

2018. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Ebben a korban, a normálisabb nők már kapcsolatban vannak. Ki nincs, annak nagy része már csak alkalmira való.
2018. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Én erre azt mondom, hogy azért, mert mások is pont úgy küldték tovább őket mint te és mindegyik azt gondolta közben, hogy majd másik lány összejön vele. (Oké, te kapcsolatban voltál.) Közben meg elteltek az évek. Nem mindenkinek van ebben szerencséje. Én is rengeteg párkapcsolatban lévő nőbe botlok, sokszor már nem is nagyon merek kezdeményezni, mert úgy vagyok vele, hogy tuti van palija. De aztán mégis megpróbálom, hogy hátha nincs. De van... Néha van amelyiknek nincs. Neki meg szerelmi bánata van épp vagy van kiszemeltje, a harmadiknak nem jövök be, a negyediknek dugópartnere van és nem tud tőle elszakadni (miattam ez után inkább ne is) vagy elviszi előlem valaki stb, stb.

Nem egyszerű ám ez, főleg ha valakinek konkrét elképzelési vagy igényei vannak a leendő partnert illetően és nem elég nekik az, hogy nem csúnya és punci van a lába között.


És vannak akik meg 15 évesen összejöttek valakivel és 20 éve együtt vannak, az meg a másik véglet.

2018. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

7-es vagyok. 5. nagyon igaz. Hasonlóra gondoltam én is, de ő jobban összeszedte.


És ez egyébként nem kor függvénye. Mindegy, hogy ők most épp 30 évesek. 25 évesen és 20 évesen is ugyan ez volt velük. Épp ezért van ez 30 éves korukban is.

2018. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is ebben a helyzetben vagyok. A 3-as és az 5-ös leírta a lényeget. Nálam van egy szint ami alá nem adom, a külsőt és a belsőt egyaránt tekintve. Aki meg nekem tetszik annak vagy van valakije, vagy nem jövök be neki, stb... Sorolhatnám. Így nálam ez a párkapcsolatkeresés nem elsődleges. Inkább magamra és a karrieremre koncentrálok.
2018. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!