Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem jóképü annak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jóképü annak csak "szökőévente" lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Az átlagos srácok nem kelendőek. A csajok inkább veszekednek a jóképüeken vagy többen is elvannak vele, csak legyenek egy jóképüvel. Nem kell nekik az átlagos srác.
2009. márc. 8. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen sajnos ez van a többségénél. Én csak annak adok esélyt aki rendes, kedves, szimpatikus, kellemes vele lenni. Függetlenül attól, hogy jól néz-e ki vagy sem. Ezért persze én meg is kapom a magamét, hogy "fújj hogy néz már ez ki, mi jön be rajta???" Remélem találkozol majd normális lányokkal is:D
2009. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez butaság. Szerintem az, aki a külsőségekre megy, lelki szegény ember. Ezért nem kell irigyelned a jóképű srácokat. Szerintem egy fiúban az a lényeg, hogy jófej legyen, jókat lehessen vele beszélgetni, kedves legyen, ne bunkó és ne macsó. Neked is lesz barátnőd, a szintet meg ne add le az ilyen pasikért marakodó macskákra.

21(L)

2009. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Ez így van, bárki bármit mond, igenis számít a külső.
2009. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja és a jóképüek még nagyon pofátlanok is. Ha a magamfajta átlagos srác összejön egy csajjal, akkor, ha az a csaj megtetszik valamelyik jóképünek, akkor az le is csap rá...
2009. márc. 8. 22:01
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Az átlagos lányok sem kellenek senkinek...arra nem gondoltál, hogy te is mindenképpen egy istennővel akarsz összejönni és a külsőségeket nézed?

Én teljesen átlagos vagyok, és ha humora van a krapeknak és udvarias, azt jobban méltányolom, mint a fehér lovat és a szőke hajat...

2009. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"arra nem gondoltál, hogy te is mindenképpen egy istennővel akarsz összejönni és a külsőségeket nézed?"

Én ilyet nem mondtam. Egy átlagos lány, akinek a jelleme vonzó nekem tökéletes lenne.

2009. márc. 8. 22:22
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Az igazán szép az lenne ha az ocsmány pasi ocsmány nővel jönne össze. de ez tobbnyire nem igy van. az igazán szép nők mindig megsajnálják az ocsmány "jólelkű" pasi pofáját és összeönnek vele. ezuttal A jókepu sracoknak meg ezaltal kisebb a szoras. felduhit ez a helyzet. aki randa az randat keressen. ne uradzzon a paraszt!
2009. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

aki randa az randat keressen. ne uradzzon a paraszt!



Nem gondolod hogy egy kicsit nem is tudom ööö...B*nkó P@raszt vagy most ugy öszintén ez szánalmas beszólás nem mind 1 nekedd ki kivel jár most ugy öszintén???

2009. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

22. 24-es tipikus "jóképü vagyok, de nekem még több csaj kell" hozzáállás. Ha csúnya lennél milyen lenne?

Örülj neki, hogy jóképü vagy.


Az uccsó hozzászólónak pedig gaza van... bunkó paraszt vagy.

2009. márc. 8. 22:41
 10/18 anonim ***** válasza:

22:24

Nem hinném, hogy egy szépség vagy...

Inkább lennék egy Lorenzo Medicivel, mint egy ilyen suttyó tajparaszttal, mint te.

2009. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!