Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődésem vagy ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sértődésem vagy ebben az esetben ti is hasonlóan reagáltatok volna barátom helyében? 19L

Figyelt kérdés

szóval beszélgettünk messengeren, és írtam neki egy csomó szöveget mert valamivel kapcsolatban az érzéseimről volt szó. Van nekik bent egy teknősük akváriumban, egyszer csak benyögte, hogy eltört az akvárium. Nem nagyon tudtam rá neki mit írni erre, és mivel a válasza az volt, hogy anyja is fárasztotta meg én is zsibbasztottam. Nekem ez nem esett jól mivel elég kevésszer beszélek neki ennyire mélyen a dolgokról.

Szóval írtam neki, hogy attól mert ez történt még nem kéne megbántania.

Aztán erre a válasza az volt, hogy most nem érdekli ez, meg hogy én mindenen megbántódok és ebből már elege van.

Erre inkább nem írtam neki semmit.

Nem tudom mit tegyek, hogyan vegyem ezt az egészet.?

Én reagáltam túl és érthető hogy ennyire ideges lett azon ami történt, vagy most mi van?

Én úgy érzem nem fogok neki írni ameddig ő nem ír. És egy bocsánatkérést sem vennék zokon ezek után.

Mit gondoltok?



2018. febr. 6. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Amúgy állandóan ilyen helyzetekben keveredek vele kapcsolatban, hogy csinál valamit, azon én felkapom a vizet, és meg vagyok sértődve és úgy érzem milyen szemét volt velem biztos nem szeret.

Aztán leül velem megbeszélni a problémát hogy min sértődtem meg éppen, és akkor meg valamilyen szinten átérzem az ő helyzetét is, és jogosnak érzem azt is amit ő csinált abban a helyzetben (amin ugye megsértődtem). Szóval állandóan történik valami és nem tudom kinek van igaza.

2018. febr. 6. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ezesetben szerintem felesleges volt bevágni a hisztit...

21N

2018. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

" Aztán erre a válasza az volt, hogy most nem érdekli ez, meg hogy én mindenen megbántódok és ebből már elege van. Amúgy állandóan ilyen helyzetekben keveredek vele kapcsolatban, hogy csinál valamit, azon én felkapom a vizet, és meg vagyok sértődve és úgy érzem milyen szemét volt velem biztos nem szeret. "

Ezek szerint belátod. Akkor hidd el, hogy tényleg rohadt idegesítő. Én is elmondása volna, hogy rohadt idegesítő és elegem van belőle. Nálam aki megszakítja a kapcsolatot, az veszi fel újra. Ha normálisan kezdeményezés ezek után egy beszélgetést, tán még meg is követnélek, de hozzá teszem, ezt azzal lehet, aki szóba áll velem. Szerintem tedd félre az önérzetességed néha és írj rá.

31/f

2018. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezen a folyamatos hisztin muszáj lesz változtatnod. Legközelebb, ha érzed, hogy elkap az ékszíj, vonulj vissza és addig ne menj oda a barátodhoz, amíg ki nem tisztul az agyad. Utána beszéld meg vele higgadtan, hogy mi bánt. Nekem is volt ilyen sajnos. Haza vittem a munkahelyi stresszt, folyamatosan fáradt voltam és elég volt egy kis szikra, hogy felrobbanjak. Olyankor kiülök a kertbe, lesegetem a bogarakat, a virágokat és mikor lenyugszom, rájövök, hogy túlreagáltam. Nem szabad boxzsáknak nézni a másikat
2018. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Messenger != személyes beszélgetés.

Szerintem is sok a hiszti és senkinek sem végtelen a türelme.

2018. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Elhiszem,hogy könnyebb messengeren leírni a dolgokat, de inkább személyesen beszélj neki az érzéseidről, ő is jobban fogja értékelni szerinte.

Egyébként valóban bunkó a barátod, de ha már így ír,hogy elege van belőled ,az már nagy baj.

Próbáljátok megbeszélni és megoldani a dolgokat.

Ő kicsit higgadjon le és ne téged okoljon mindenért, te meg vegyél viszább a hisztikből, fogd vissza magad , ne veszkedj, sértődj meg mindenen

2018. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon régi, de utolsó kivételével egyik kommentelőnek sem volt igaza. Én ugyan fiú vagyok, de az én párom viselkedett már így a fiúhoz hasonlóan és egetrengető balhét kapott tőlem ezért. Jogosan!


34/F

2023. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!