Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Nem túl cinkes?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az exem-ről akire ha szépen ráírtam, hogy mi újság vele, erre az rendőrségi feljelentéssel fenyegetett hogy zaklatom? Igaz hogy valamilyen szinten zaklattam magammal hogy legalább legyen köztünk szexkapcsi, amibe benne is volt fél évig!!! aztán úgy döntött csak úgy hirtelen hogy teljesen meg akarja szakítani a kapcsolatot velem, pedig nincs barátnője. Az hozzá tartozik hogy eléggé agresszív, kiabálós bunkó ember, a kapcsolatban is féltem tőle. Ti hogyan viszonyultok, hogyan viselkedtek az exetekkel? Ti is ennyire utáljátok egymást, hogy semmit nem lehet írni a másiknak, mert egyből a plafonon lesz tőle?

2018. febr. 6. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exed nem normális, ne is foglalkozz vele.
2018. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyikotok sem komlett. Te mit akarsz egy agressziv alaktol? Te is, o is gaz. Ilyen emberrel soha nem jonnek ossze, veled sem....
2018. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Igaz hogy valamilyen szinten zaklattam magammal hogy legalább legyen köztünk szexkapcsi"...
2018. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3! Amibe ő boldogan bele is ment..
2018. febr. 7. 00:35
 5/11 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem komplett. a kapcsolatban is engem hibáztatott mindenért. és én sem vagyok hogy mentem utána. egy büdös agresszív bunkóért. aki minősíthetetlenül beszél velem online minden szép próbálkozás után is részemről. olyan mintha egy fogyatékos állattal akarnék szép szót érteni...
2018. febr. 7. 00:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát minden ok nélkül feljelentett? Na ne már...
2018. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagyis fel akar jelenteni
2018. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azért mert próbáltam vele jópofizni, nem akartam haragban elválni tőle. De hiába próbálkoztam, közben még szerettem is egy kicsit.
2018. febr. 7. 01:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó, agresszív, szakítotok, könyörögsz, hogy megdugjon, használ egy ideig, megun, belédtörli a lábát és még te puncsolsz neki???Semmi büszkeség?

Elég nagy önértékelési problémáid lehetnek.

Az ilyen exel nem kell jó kapcsolatot ápolni.Mégis minek?

2018. febr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"közben még szeretem is egy kicsit"

Na itt a baj. Agresszív állat, dugásra még jó voltál neki aztán lekoptatott és most még mindig jópofizol vele miközben gyakorlatilag felajánlottad magad szexre és hagyod hogy lábtörlőként kezeljen. Mi lenne ha végre leválnál róla? Rá fogsz jönni, hogy sz.r ember után futni felesleges időpazarlás. Lehet már rég boldogabb lennél mással.

2018. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!