Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alabbi kulso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alabbi kulso jegyekrol lany/ no eseteben?

Figyelt kérdés

Gesztenyebarna haj, feher bor szeplokkel, szurkes-kek szem, nem egyertelmuen szurke, es nem is kek.

Nyaron ha kiszivja a nap a hajat, voroses arnyalarba csap at, a bor barnult, meg tobb szeplovel.

Most hagyjuk , hogy az osszkep a fontos, meg a szerelem, belso szamit stb.

Osszessegeben mit gondoltok errol a komborol?

Van esetleg olyan, ami nektek tetszik, es felhivja a figyelmed? :)



2018. jan. 24. 11:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Arnyalatba*
2018. jan. 24. 11:47
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Amit eddig irtal, kifejezetten erdekesnek tünik (pozitiv ertelemben).


Az, hogy külsöleg tetszik -e a lany, az nagyon függ az arcvonasoktol es alakjatol is. Amennyiben az stimmel, akkor a többi csak hab a tortan. Ha nem, akkor az sem fogja tudni megvaltoztatni, hogy külsöleg vonzonak talaljam.

2018. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2#

Persze, ez nyilvan ugy van. :)

Most csak leiras alapjan vagyok kivancsi, kinek mi a velemenye errol.

2018. jan. 24. 11:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a szeplőit imádnám! :-)
2018. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom ezek alapján, hogy teljesen bele van zúgva magába. Vagy azért, mert nárcisztikus, vagy azért emeli ennyire ki az árnyalatait, mert mást nem talál szépnek magán.


Szép e egy szeplős, barna hajú, kék szemű lány? Lehet szép is, lehet kevésbé szép is.


Az tutti, hogy ahogy részletezed, te odáig vagy ezekért a tulajdonságaiért, és felmagasztalod.


Nem hiszem, hogy másnak ez feltűnne.


Személy szerint utálom, ha valaki a szeme és a haja árnyalatait emeli ki, én ezt nem is szoktam látni.


Van ismerősöm, aki szerint a hajszíne vörösesbarna, meleg fényű és dús. Még az életben nem láttam olyan egérszürke, fénytelen és kócos hajat.


Ugyanígy egy barátnőm szeme szerinte hangulatoknál kékból zöldbe vagy szürkébe vált. 15 éve ismerem, hideg, vizeskék szemszíne van, szinte egybeolvad a szeme fehérjével. Max a szobában sárga fényben látszik zöldnek, sötétben szürkének, de egészen biztosan nem változott meg soha.


Ezek az ismerőseim mind dundik.


A férfi ismerőseim is kevésbé előnyös megjelenésűek, akik imádják a szemüket, vagy a hajukat.


Figyeld meg a társkeresőn is, aki csak a szemét fotózza, az csúnya. És nagyrészt nem is igaz az adott tulajdonság a szemére.


Másrészt a szeme mindenkinek különleges, még a barna szeműek is felfedezik benne a különlegességüket.


Valami mindenki szemében különlegesen szép, de ha mindenkiében ilyen, akkor az nem különleges, max szép.

2018. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Meginnék vele egy fehér bort:)
2018. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5#

Latom, bal labbal keltel fel. :D

El vagy tevedve. Nem vagyok belezugva magamba, sot. Tavaly meg festettem a hajam, es szoliba jartam, hogy ne ilyen legyek. Most probalok megbekelni azzal, amit a termeszet adott, mert nem igazan vagyok vele meg elegedve.

Ha mar ducinak is titulalnal a nagykepu mellett, elmondom, hogy 172 centihez vagyok 59 kilo, es mivel ez se mond gondolom sokat: (aranylag) magas es vekony vagyok, kis cicivel, nagy fenekkel.

Arcomra nem mondtak meg rosszat, de nem tartom magam szepseg kiralynonek ettol fuggetlenul. Atlagos lany vagyok, semmi szelsoseget tulajdonsagom nincs. De mintha ez lenne a lenyeg.

Csak azert irtam le, mert attol, hogy te itt bunkoskodsz es kek szemu, barna haju, duci lanyok vesznek korul, nem mindenki csak az lehet.

2018. jan. 24. 12:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján én semmit nem tudok mondani, mert úgyis csak akkor tudom ezt rendesen megítélni, ha konkrét képet látok rólad. Ezek csak száraz adatok, ami alapján te gyönyörű is lehetsz számomra, de az is lehet, hogy egyáltalán nem tetszel. Pl. azt, hogy konkrétan hogy néz ki az arcod, azt nem lehet leírni.
2018. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos kép alapján tudnám pontosan megítélni...így csak elképzelni lehet...de akár jó is lehet.
2018. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyesmi jellemzőkkel ismerek szép és csúnya lányt is. Egy leírás alapján nem lehet megmondani.
2018. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!