Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sok 12ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sok 12ev korlulobseg?

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel talalkozgatok, mostlesz 29eves, en januarban toltottem a 17-et. Belsoleg es kulsoleg is erettebb vagyok a velem egyidoseknel. Szerintetek is sok ez a 12ev, ha megertjuk egymast es jol kijovunk egymassal?

2018. febr. 7. 15:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
88%
Így igen, ennél a felállásnál.
2018. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
41%
Nemi életre tökéletes lehetsz neki, kapcsolatra felejtős.
2018. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sok. Egy 29 éves férfinak teljesen más jellegű kapcsolat kell, mint egy 17 éves lánynak. Te még gimibe jársz, ő pedig valószínűleg dolgozik.
2018. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
22%
Ha jól kijöttök, akkor nem sok.
2018. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Igen, meg tanulok, de suli melett minden nap dolgozom. :)

Illetva az elozo baratnone 1vagy2 evvel volt idosebb tolem, de egesz sokaig egyutt voltak...:)

2018. febr. 7. 15:33
 6/66 anonim ***** válasza:
86%

Persze igen tudjuk, a mai tizenévesek mind érettebbek a koruknál. :D


Kislány, nem vagy érett, csak testileg, de agyilag nem. Tudod te egyáltalán, hogy egy 29 éves férfinak mi kell egy kapcsolattól?

Felvilágosítalak: házasság, család, gyerek, hosszú párkapcsolat, önálló gondolkodás, saját munka, anyagi helyzet, érettség, felelősségteljesség..stb.


Miről tudnátok ti beszélgetni?


Szóval, te még csak középiskolás vagy. Kezdj a korosztályoddal.

2018. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
31%
Én 18 voltam, amikor összejöttem egy 29 éves pasival. 10 év telt el azóta és a lehető legboldogabbak vagyunk együtt, házasságban, gyermekekkel. 😊 Működhet, ha tesztek érte. Bár hozzá kell tennem, bennem sosem merült fel, hogy túl sok lenne ez a 11 év, egyértelmű volt már az elején, hogy mi vagyunk a borsó meg a héja. 😊
2018. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Ja igen, veletlen sem kell egy lapon emliteni amai fiatalsaggal...

Tudom, hogy mire van szuksege, hidd el. De miert olyan hihetetlen az, hogy o meg nem akar gyereket stb.?

2018. febr. 7. 15:39
 9/66 A kérdező kommentje:
Tovabbi sok boldogsagot #8-as! 😍😍
2018. febr. 7. 15:40
 10/66 anonim ***** válasza:
87%

Azért az is eléggé beszédes, hogy egy 29 éves "férfi" egy kislánnyal kezd.


Jó lenne elgondolkodnod azon is, hogy vajon miért nem kell ez a pasi a korosztályának és miért a gimisekkel kezd.

2018. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!