Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Van köztetek olyan, akinek nagyon szőrős a hasa, dereka, sőt még a melle is? A párotokkal volt ebből valamilyen kellemetlenség? A hasatokat és a melleteket szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A melleken még időnként jól is mutathat 1-1 kisebb, halványabb és hajlékonyabb szálacska :D Olykor.
2014. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az egész mellem olyan...
2014. dec. 19. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Halvány kis szálacskák amik alig látszanak és csak közelről meg csikizi a kezet ha fogdosod?


Mert az egy nőnél szép is lehet. Olykor.

2014. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
végül is még mindig jobb mintha bajszos lenne ..
2014. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm ilyen. Nem is lett volna baj, ha szőrteleníti magát, mielőtt találkozunk, de nem sűrűn tette.
2014. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Akinek annyira szőrös a melle, vagy bármely testtájéka, az menjen el endokrinológushoz, mert tuti valami hormonproblémája van. Mondjuk PCOS.
2014. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt, de gyógyszerrel helyretették. Ennek ellenére az akkori kapcsolatom ráment sajna.
2014. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos én is PCO -s /polycystás ovárium/ vagyok, csak a tenyerem, talpam sima.

De férjhez mentem, van egy klassz kisfiam. A férjem mielőtt látott volna azt mondta, hogy akit ő szeret, azt szőröstől, bőröstől szereti.

Az előző kapcsolatombam is elfogadott a srác, támogatott a szőrrel vívott harcomban.

Nekem egy szőrtelenítés 1óra... Ez nem csak fizikailag, lelkileg sem egyszerű...

Szóval nyugi. Tedd meg amit tudsz, és kívánom találj te is olyan normális társat, aki valóban szeret. Mert vannak rendes srácok...

2014. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!