Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan akinek a barátja/férje nem engedi az ajándékozást ünnepeken?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt jöttünk össze. Úgy döntöttünk hogy karácsonyra nem veszünk még egymásnak semmit. Viszont január közepén volt a szülinapja. Kijelentette hogy nehogy vegyek neki valamit mert ő sem fog nekem semmilyen alkalomra hiszen nem ez a fontos. Én szerettem volna meglepni valami aprósággal vagy akár sütöttem volna neki egy tortát de semmit sem akart. Rosszul esett de elfogadtam. Ma megint feljött ez a téma, mert ebben a hónapban lesz a névnapom, de előre kijelentette hogy nem fog venni nekem egy szál virágot sem, és majd nőnapra sem. Max felköszönt és annyi. Annyira szeretnék ezen változtatni és nem nagy ajándékokra vágyom és nem ilyen hülye ünnepekre gondolok mint a valentin nap. Mert megvan mindenem. Mindketten dolgozunk, nem vagyok ráutalva senkire. Facebookon sem vagyok fent szóval nem ott akarok dicsekedni. Csak jól esne egy szelet süti vagy egy szál bármilyen virág. Ha 100 Ft akkor is... És én is szívesen adnék neki valami jelképes dolgot, hiszen fontos nekem, szívesen meglepném őt. De ha feljön ez a téma akkor mindig csak összeveszünk és megkapom hogy ő ilyen és nem fog megváltozni soha. Esetleg van más is akinek ilyen a barátja/férje? Nektek nem esik rosszul? 23N

2018. febr. 7. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz vagy megszöksz tipikus esete.

Nekem nem szimpatikus ez a hozzáállás, én nem lennék együtt ilyen emberrel.

2018. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz barátod van ne is haragudj. Nincs is rosszabb egy smucig embernél. Én azért sokkal galansabb vagyok a nőkkel, de ettől még nem szállok el nem tudom meddig.

25/F

2018. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Annyira szeretnék ezen változtatni..." - hat, akkor hajra. Kezdetnek szabadulj meg es ne is allj le tobbet ilyen ostoba segg-fejekkel.
2018. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az én barátom nem szeret kapni, ennek ellenére rendszeresen ad nekem dolgokat. Pl most is amikor elutazott, hozott nekem. Karácsonyra kapott, totál puding volt tőle, azóta jobban viseli az ajándékokat. De előtte barmit kapott, nehezen viselte, mégis sok energiát beletett abba, hogy nekem jót adjon.

Szerintem önző a barátod, szűk látókörű.

Esetleg van valami oka ennek? Mi az? Lehet, hogy van sérelme emiatt.

2018. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, az a baja hogy az előző kapcsolata 4 évig tartott, és a lány szakított vele tavaly nyár végén. Ő meg mindent megvett neki amit csak lehetett. Május elsején is májusfa, május kosár, mindig rengeteg közös program amit ő fizetett a lánynak, rengeteg ajándék az ünnepekre. Pedig teljesen átlagos színvonalon él,szóval nem gazdag. Szakítás után eldöntötte hogy új életet kezd és akárkivel lesz kapcsolata, egy csokit sem fog venni neki. Nekünk sincsenek közös programjaink sem emiatt. Azt hittem meg fog változni de látom hogy nem. Tegnap is a fejemhez vágta hogyha ez nem tetszik akkor keressek jobbat,meg ne az ajándékok miatt legyek vele. Ez igaz, nem amiatt vagyok vele, de szerintem nevetséges hogy nem vehetünk egymásnak pl egy szülinapra egy jelképes ajándékot sem.

Ezért kérdeztem hogy itt esetleg van-e még ilyen aki hasonló helyzetben volt és mit tett..

2018. febr. 8. 09:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi mindketten ilyenek vagyunk, utáljuk az ajándékozást, úgyhogy ebből nincs semmilyen konfliktus. Viszont számomra úgy tűnik, hogy neked ez az (egyik) szeretetnyelved. ő milyen módon fejezi ki, hogy fontos vagy számára? Kifejezi egyáltalán? Nem jósol túl sok jót, ha ennyire elzárkózik bármilyen kompromusszumtól a témában, főleg, ha ez neked ennyire fontos. Én sose fogom megérteni azokat az embereket, akiknek az ajándékozás jelent bármit is, de ha a páromnak fontos lenne, akkor néha simán megerőltetném magam, hogy boldoggá tegyem.
2018. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Remek ötlet egy traumatizált faszival kapcsolatba kezdeni, aki téged büntet az exe miatt. Hosszú és egészséges kapcsolatnak nézel elébe vele, ami tele lesz csupa boldogsággal, amiben majd jókat könyöröghetsz egy szelet csokiért is. Szuperül hangzik. Megéri saját magadat is megnyomorítani benne.
2018. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem csak jól esne akár egy kézzel írt kis levél is vagy hogy lássam hogy gondolt rám aznap. Nem az érték a fontos.

De nekünk közös programjaink sincsenek, egy moziba nem tudom elvinni vagy lesz nemsokára csokifesztivál ahova úgy volt hogy együtt megyünk de végül azt mondta, hogy inkább oda is a barátnőimmel menjek, mert nem az ajándékokról meg a programokról szól egy kapcsolat :(

2018. febr. 8. 11:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondd, mi tart téged ebben a kapcsolatban? Ő nyilván nem szeret téged, ha így szarik az igényeidre és még közös programokat se akar veled, szóval nem tudom mire számítasz. Ha azt hiszed ez valaha jobb lesz, akkor nagyon tévedsz.. Ez még nagyon rövid kapcsolat, most még simán ki tudsz lépni különösebb sérülés nélkül, de ha benne maradsz, akkor csak szép lassan tönkremész. Megéri?
2018. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddig pont ezért maradtam benne mert ugye nemrég jöttünk össze és gondoltam majd változik a véleménye meg nem akartam egy hülye libának tűnni, hogy ajándék vagy program hiánya miatt szakítsak. Viszont én is kezdek gondolkodni a szakításon az az igazság. :/ Én próbálnék tenni kettőnkért,vagy hogy tartalmasabb legyen a dolog, legyenek közös élményeink,haladjunk előre, de egyedül kevés vagyok hozzá. Rosszul esik nagyon. Igazatok van. És köszi hogy ezt normális hangnemben írtátok le. :)
2018. febr. 8. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!