Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a férfinek kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a férfinek kéne tökösebbnek lenni, vagy a nő védje meg saját magát? Ti mit tennétek, ha a ti párotokkal fordulna ez elő?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki élőben többször kikezdett már velem, a szomszéd utcában lakik. Természetesen visszautasítottam, de tegnap úgy futottam vele össze, hogy ivott a barátaival, és újra több ember előtt elkezdett rám nyomulni, nem tettlegesen, csak szavakkal. A nagy probléma ezzel az, hogy férjem van és gyerekeim, és a gyerekek jelen voltak tegnap. Nagyon váratlanul ért, ezért csak dühösen elviharzottam a helyszínről. A problémám nem is a fickó, mert legközelebb újra el fogom küldeni a sunyiba, ha meglátom és nem ér ilyen váratlanul a jelenléte. A bajom a párommal van, aki annyit mond a dologra, hogy ezt nekem kell lerendeznem, pofozzam fel az illetőt mindenki előtt, alázzam meg.

Én egy 50 kilós, pici nő vagyok, nem tudom, hogy csak én érzem ezt abnormálisnak, hogy nem az én dolgom volna a saját magam védelme, ha már van mellettem egy férfi?



2018. febr. 8. 08:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem, van az életemben egy férfi. Ő akkor nem volt jelen a helyszínen éppen.
2018. febr. 8. 08:27
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, ha durván beavatkozna utólag, lehet, hogy olaj lenne vagy tűzre annak a taplónak... nehéz megtalálni ilyenkor a jó módszert. Én elmondanám a férjed helyében a taplónak, hogy fejezze be...
2018. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is neked kéne ezt rendezni. Ti nők hajlamosak vagytok elgyámoltalanodni ha van valaki mellettetek. Az nem azt jelenti, hogy mindent a másiknak kell csinálni. Gondolom amíg nem volt párod azelőtt is megtudtad védeni magad. Most miért nem megy?
2018. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő első körben nem akar vele még beszélni sem, ezt elfelejtettem írni. Tehát teljesen az én feladatomnak gondolja ezt. De amúgy is, ha a postai alkalmazott piszkál az ő vállalkozása miatt, akkor azt is én ugassam le, minden ilyen helyzetben azt tapasztalom, hogy eszébe sem jut, hogy ő férfi, én nő, és talán, főleg ha már ilyen kicsi vagyok, meg nem is ez a nagy határozott típus, akkor illene megvédenie néha. Nem is érti, hogy miről beszélek. Nagyon rossz érzés ez nekem, őszintén kiszolgáltatottnak érzem magam.
2018. febr. 8. 08:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha többször is előfordul, akkor a férfi is elbeszélgethetne az illetővel, hiszen látszólag a zaklatódat totál figyelmen kívül hagyja, hogy nem vagy rá kíváncsi. Sajnos az van, hogy a legtöbb ilyen férfi jobban ért egy másik férfi szavaiból (rosszabb esetben a tetteiből), mint a kiszemelt nőéből.
2018. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az ügyintézésben, amíg kulturált mederben folyik egyáltalán nem hagyatkozom rá. Vannak eszközeim, amiket be szoktam vetni a hétköznapi életben, a humor, a mosoly, egy kis csoki a morcos néninek az üvegablak mögött, de nekem ez az eszköz táram, nem jön belőlem az agresszió. :-(
2018. febr. 8. 08:37
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Képzelem milyen komoly ügyintézés lehet...
2018. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Diavolino44 ***** válasza:
86%

Ugy oszinten, se neked se a ferjednek nincs igaza.

Ha nincs ott, akkor, hogy legyen tokosebb? Menjen utana, s csongessen be hozza, hogy ne mereszelj ilyeneket mondani?

De neki sincs igaza, mert nehogy mar te menj neki, kitudja annak milyen belathatatlan korulmenyei lehetnek.

2018. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7. könyvelő vagyok, nem bokszoló.

Csak el kéne velem EGYÜTT jönnie oviba, boltba, postára, és ennyi, biztos a találkozás. Nem lenne olyan nehéz a sráccal összeakadni, sajnos épp akkor jön munkából, mint én..

2018. febr. 8. 09:04
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindennapos az attrócitás és ott van a közelben, énis elvárnám a páromtól, hogy ő küldje el. Meg is lepődök, hogy miket írnak.
2018. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!