Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját magamat szivattam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magamat szivattam meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 vagyok,egyetemista lány és még tavaly eléggé beleszerettem egy srácba,akivel aztán nagyon jó barátok lettünk. Tovább nem jutott a dolog , mivel ő nem akarta.( és igen,az érzéseimet elmondtam neki)

De valahogy legyűrtem a dolgot,és megmaradt a nagyon jó barázság. Ez tényleg már ilyen mesébe illő barátság, minden héten programok,minden napos beszélgetések,tényleg,kívánni sem kívánhatnék jobb barátot.

Aztán valahogy 2 hónapja szóba jött a szex,mint téma,egyre gyakrabban. (Nekem sem és neki sincs senki)

És megkérdezte nem lenne e kedvem belemenni egy barátság extrákkal kapcsolatba. Én idióta pedig belementem.

Aztán fokozatosan újra visszatért belém a szerelem. Csak hát belé még mindig nem...

Elég érzelgősek az együttlétek,viszont amikor felhoztam hogy mondjuk nálam aludhatna,nem csak szex és csá, arra már nemet mondott. Én folyton csak ölelgetni akarom,érzelmeket belevinni,ő meg hát gondolom nem.

Szóval ki szeretnék lépni ebből az egészből,mielőtt még jobban megszivatnám magam.

Ezt mégis hogyan tegyem,ha a szívem tele van szerelemmel az iránt az ember iránt,aki egyben a legjobb barátom is,és ő adja a lelki stabilitásomat?

Vagy várjak,hátha a szex előbb utóbb az ő érzéseit is szerelemmé változtatja?:/

Mi lenne a legjobb?

Zárójelben annyit,hogy a szex nem változtatott a “barátságon”,ugyanúgy mindent megbeszlünk mint eddig,eljárunk helyekre,csak ugye ott van a testi kapcsolat is mellé.

20L



2018. jan. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen undorito ember ne adjon neked semmit (meg valoszinuleg nem is ad, csak te felmagasztalod ot valami szuper emberre - hat, a leirtak alapjan eleg tragikus szemelyisege van). Ingyen pinanak hasznal, mert tudja, hogy szereted, es nyitott labbal fogod varni - ennyire ostoba hasznalati targynak nez. Semmi tobbnek. Sajat magad erdekeben jobb lenne, ha erre te is rajonnel.
2018. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
"Ezt mégis hogyan tegyem,ha a szívem tele van szerelemmel ...." Akkor sehogyan. Jo ez igy neked, csak nem akarod bevallani. Légy öszinte magadhoz!!!!!
2018. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, 24/l vagyok, és azt gondolom, hogy ez így nem jó. Neked már kb mindegy, mert Te végig szerelmes voltál belé, ő meg csak húzza a száját, ha komolyra fordítanád a dolgokat. Én a helyedben leülnék vele és megbeszélném az egészet, hogy ki mit akar és mit vár, ezt nem érdemes folytatni. Aztán egy kis szünetet tartva átgondolnátok külön külön a jövőt.
2018. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az a baj, hogy te nem látod, hogy ő csak kihasznál. Esetedben biztosra ment, azért nálad próbálkozott be. Ha egy minimális becsület vagy együttérzés lett volna irányodban akkor sosem kér meg hogy legyél a moslékosvödre, úgy hogy tudja érzelmeket táplálsz irányában.


Nem tudom mivel hinti a port a szemedre, de makacsul nem akarod látni, hogy strigula vagy csak az ágyán. Nem törődik veled csak a golyóival.

2018. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az ember nem a barátod. Szépen eltervezett valamit, te meg bele is sétáltál. Nem lesz itt semmi érzelem részéről, hiába próbálkozol további szex-szel, ő ennek csak örülni fog és használ tovább és színészkedik neked.
2018. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És megkérdezte nem lenne e kedvem belemenni egy barátság extrákkal kapcsolatba - ennyi, minek kellett neked többet beleképzelned? Ő megmondta, hogy dugni j vagy, de ennyi.
2018. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tart téged sokra. Mint partnert semmire se, ez az igazság. Úgy nem akar belemenni egy kapcsolatba, hogy gyakorlatilag már így is jártok. Ez lelketlenség. A legintimebb pillanataitokat töltitek együtt, mégis csak kihasznál. Ki tud használni, mert társfüggő vagy. Lépj ki ebből, amilyen gyorsan csak tudsz. Keress társaságot, akivel vagy akikkel eljárhatsz helyekre és akkor egy idő után fel sem fog tűnni a hiánya. Szívesen nyújtok ilyen társaságot. :)
2018. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok bugyuta filmekbol veszii 1-2 ember az otleteket es arra alapozza a valosagot! Nincsennek sajat donteseitek , normaitok ! Semmitek nincs! Allom vilag az van! Latszik az iskolazotsag nem egyenloen aranyos az eletben valo dontes hozatalokhoz merten.
2018. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!