Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna a barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna a barátnőtök, ha mindig arany ékszereket hord? Szóval nem hinnék azt, hogy roma származású vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Láttok mondjuk egy nagyon szép lányt, de arany ékszerek vannak rajta azt gondolnátok, hogy lehet kicsit roma ?

Nem az, de gondolnátok erre ?


2018. febr. 9. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha sok és vastag nyaklánc, nagy karika fülbevaló akkor gyanakodnék.

Ezek nem is divatosak és nem is szépek szóval más oka nem nagyon lehet.

2018. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy valami arany, még nem biztos, hogy giccses. Lehet visszafogottan, csinosan, normálisan is hordani ilyen ékszereket.
2018. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nőként hadd szóljak hozzá. Van, akinek jól állnak ezek és a személyiségéhez tartoznak, másnak meg nem áll jól, és akkor valahogy nem jó az összhatás, akár roma, akár nem. Én is hordok ékszert, de keveset, aranyat pedig csak alkalmakra veszek fel, mert az arany láncaimat ajándékba kaptam (elsőáldozás, ballagás), és értékesebbek (nem csak anyagi értelemben, de mivel ajándék, az eszmei értékük is), mint az a pár bizsu, amit a hétköznapokban felveszek (igazából ez most két gyűrű, és egy műbőr szíjas karóra). Majd ha egyszer lesz jegygyűrűm, ami nem bizsu, hanem nemesfém, azt persze hordani fogom, de most csak "hobbigyűrűm" van.


Ha az ékszerek hozzád tartoznak, és te úgy jól érzed magad, és nem zavar semmiben, akkor hordd nyugodtan. Nem fog mindenkinek tetszeni, de nem is az a cél. Aki hozzád passzol, az így fog elfogadni.

2018. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vastagabb arany kereszt láncot, arany gyűrűket stb.

Ha így látnátok, nem gondolnátok semmit ?

2018. febr. 9. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nekem nem tetszik különösebben, ha egy nő "tele van aggatva" ékszerekkel, pláne ha még hivalkodik is velük. Így aztán nem is foglalkoztatna, hogy roma, vagy sem.
2018. febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nőként szólok, lehet hogy roma, de ha neked teccik vagy szereted akkor nem kellene hogy zavarjon.
2018. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze altalaban azok az alkar vastagsagu lancok amiket az “olaszok” hordanak valodi arany igen igen :D
2018. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!