Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érint érzékenyül, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érint érzékenyül, ha nem jön össze valakivel?

Figyelt kérdés
Nem is volt csók, semmi testi érintkezés, csak találkozgattunk, beszélgettünk. Egy ideje megritkultak az üzenetek, találkozni nem ér rá, nem érdeklődik, annak ellenére sem, hogy próbálom fenntartani. Lassan eltelt 1 hét, de még mindig nem válaszolt, megkérdeztem tőle, hogy találkoznánk-e. (Pedig napi több órát is aktív) Tudom, hogy ennek már annyi, mégis pocsékul érzem magam. Szomorú vagyok miatta. Nem az első alkalom, nem ő az első személy, akinél így érzek. Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire elcseszett? 1-2 hónap után elkezd bennem valami kialakulni, talán mondhatjuk, hogy beleélem magam... Úgy lennék primitívebb. Akit nem hatnak meg ezek a mellékvágányok. Mitől változhatnék meg? Egyszer majd csak beleunok?

2018. febr. 11. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy valamit tanulj meg: Soha ne reménykedj semmi ilyenben, ne éld bele magad. Csupán tedd amit tenned kell egy kapcsolat kialakulásáért, de ne ábrándozz közös jövőről. Így nem lesz csalódás a vége hogyha tényleg nem jön össze. Ehhez nagy önuralom is kell, de nekem is sikerült megtanulnom kezelni ezeket a helyzeteket. Akin pedig nem látod az érdeklődést irántad, ne foglalkozz vele mert csak még rosszabb lesz. Legyen önbecsülésed és tartásod! 24F
2018. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igyekszem így tenni. Nehéz lesz.
2018. febr. 11. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ééééés tudtam hogy lepontoznak... De nem érdekel, mert akkor is ez az igazság. :D #1-es voltam!
2018. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
# Fáj az igazság :D
2018. febr. 11. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor felidegesítem magamat, majd elgondokodok azon, hogy mit is ronthattam el, majd törlöm a beszélgetést is és a személyt is. Majd tovább haladok akkor is, ha egyszer-egyszer visszagondolok rá. 21/f
2018. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ezek a te érzéseid. Magadnak okozod.

Olyan lelki állapotban vagy, amiért ez megvisel.

Ilyen az ember. Van hogy ugyanaz a beszólás egyszer bánt, máskor meg röhögök a többiekekkel.

Mostanában lehet leeresztettél, tél van, punyi van, depi van, és most belehangolódtál valami melankóliába. Ez velem legalábbis így szokott lenni néha. No nem párkapcsolat miatt. Nálam más területen játszik ez. :)

2018. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!