Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nehéz eset azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nehéz eset azt hogy kell elképzelni? Milyen egy olyan lány?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nehéz a közelébe férkőzni, megnyitni, meghódítani, szót érteni vele, megérteni a "világát". Lehet túl rideg, fagyos, jégkirálynős, sokat csalódott(emiatt bezárkózott), hisztis, sértődékeny, túlontúl lelkizős, nagyon fiús(emiatt csődöt mondanak nála a férfiak a hagyományos udvarlási módszerekkel), fura a világnézete, különc, beteg a humora, perverz, stb., szóval sok minden lehet mögötte.
2018. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Egy szó: Jégcsapkirálynő. 😂
2018. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Olyan csajszi, akit hagyni kell a fenébe. Küzdjön vele más.
2018. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Túlérzékeny, hisztis, nagyon flegma, introvertált, esetleg mentális beteg.

Viszont ha más a világnézetetek (lsd 1. Válaszadó), akkor attól senki nem lesz nehéz eset, csak szimplán nem illetek össze.

Én nehéz esetnek tartom magam. Brutálisan érzékeny vagyok a testemben lezajló hormonális változásokra, hajlamos vagyok depresszióra is, stresszes időszakokban előjön, gyógyszer kell.

2018. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Hormonháztartása mindenkinek van és a változásaira is érzékeny, máskülönben nem lenne értelme. Nem emiatt az érzékenység miatt vagy nehéz eset, hanem mert ezzel takarózol.

31/f

2018. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!