Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanál egy ilyen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál egy ilyen eset után? Föleg lányok

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 2 honapja ėn szüz vagyok... rámmászott elkezdett csokolgantni,simogatni ott lent, de ėn mondtam nekem nem megy,ne csinálja.


Nem hagyta abba, ėn pedig kiborultam ės ezt mondtam"Nem megy ez nekem... ha valami nem tetszik takarodj haza"


Pedig nem rá voltam ideges.


Fiu



2014. jún. 26. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Finomabban a tudtára adhattad volna, hogy nem akarod...

Hááát nagyon nagyon jó mentséggel, és sűrű bocsánatkéréssel kéne jönnöd...:S

2014. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos...
2014. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, biztosan megérti, hogy csak ideges voltál, mert még szűz vagy és még nem akartad, nem érezted úgy, hogy készen állsz rá.
2014. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi problema csak kivan teged es be van rad indulva, hgyd had csinalja, nelef is jobb lesz akkor! ;)
2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igyekezz nagyon. lehet, hogy megbocsátanám.
2014. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem áll velem szoba.
2014. jún. 26. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolatunktól függene.

De nem biztos, én személy szerint nem.

2014. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Bezzeg ha egy lány kérte volna és így reagál akkor mindenki a nőt védené!!!! Egy férfit nem lehet zaklatni az akarata ellenére?
2014. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
paraszt
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Egy ilyen utan en tuti otthon bognek az agxamban mig meg nem keresel :D). Ha oszonten bocsanatot kersz en megbocsajtanek. Kerd meg h had beszeljetek meg oszinten kettesben. Mondd el neki az erzeseid, hogy meg szuz vagy, hogy izgultal, hogy feltel h elrontod vagy nem tudom mit ereztel, de azt mondd :D en megbocsajtanek.
2014. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!