Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit éreztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit éreztetek, miután a párotok világra hozta a gyermeketeket? Ugyanúgy tekintettetek rá (mint nő, szerető)?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy a párkapcsolat rovására ment-e. Mind például maga az, hogy láttátok a szülést, vagy hogy háttérbe szorultatok a pici születése után.
2018. febr. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Bocsi, hogy nőként válaszolok.


Sok férfi igen, ugyanúgy tekint a nőre, mint szülés előtt.

Viszont, vannak férfiak, akik már nem úgy tekintenek a nőre. Pl. azért mert a nő nem fogyott vissza a szülés előtti alakjára és ezért már csak a gyereke anyját látja benne, de mint nő eltűnt a szemében.


Néhány nő beleesik a szülés utáni depresszióba, ilyenről is hallani sajnos.


Érdemes végig hallgatni Csernus Imre - A férfi című könyvet hangoskönyv formátumban. https://www.youtube.com/watch?v=Bm2522HYEN4&list=PL70C7A783B..

Van erről szó is benne, hogy a férfi hogyan viszonyul egy idő után a párjához szülés után.


Ahol szerelemgyerek van, ott nagy valószínűséggel minden rendben fog menni, ha mind a két fél tesz a kapcsolatért.

2018. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Másképp néztem rá. Csodálom érte, hogy kibírta azokat a borzalmas fájdalmakat, és azért, amilyen erő van abban a női testben. Az a teremtés igazi csodája, hogy két pici sejtből kifejlődik a testében egy önálló ember. Ezekre a dolgokra azóta teljesen másképp tekintek.

Az meg természetes, hogy a baba van az első helyen. Szerintem innentől mindkettőnk életében ő lesz az első, egy picivel a házastársunk előtt. Sose éreztem olyan mély kötődést, mint amikor ránézek arra kis békára.

2018. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Az a gyerek addig az én gyerekem (pontosabban "a mi gyerekünk"), amíg a nő ki nem találja, hogy tkp. az az ő gyereke...
2018. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha igyekszik ugyan úgy időt szánni ránk, mint előtte, akkor természetesen nem néznék rá másként. Nem várnám el, hogy gyerekágyasan vagy előrehaladott terhesen ugráló rajtam vagy bármi ilyesmi, de ha ezek előtt vagy után minden féle ürüggyel távolságot tart, akár a gyereket egy pajzsként emelve közénk, nem tudnék másra gondolni, minthogy probléma adódott.

31/f

2018. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!