Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy komoly a szándéka van?

Figyelt kérdés
Egy társaságban volt egy nálam idősebb férfi aki ahogy meglátott egyfolytában figyelt, nem vette le rólam a szemét.akkor nem beszéltünk. Következő alkalommal jött oda ült mellém és mintha közelebbről ismerne érdeklődni kezdett, na és hogy vagyok,stb. Aztán gyereket akarok-e, mért nincstől félek e a szüléstől-ig mindent kérdezetz(neki van gyermeke,de nincs együtt a gyereke anyjával). Aztán megdicsérte a hajam hogy szép,be ne fessem. Közbe kétszer is megfogott egy tincsemet finoman vegighuzta a kezét rajta. Következő alkalommal úgy köszönt csók hölgyem ugyanolyan figyelmes és kedves volt de már pajzán viccekkel,ami nem zavart. Pl a haverja muhelyébe nyáron miniszoknyaban bugyi nélkül lehetnék mondta mer valaki mondta ha ugy van moshatok a garazsban kocsit.. aztan 2 nappal később találkoztunk a bolt előtt jott szemből es koszont hogy szia en is vissza es o szemembe nezett aztan vegignezett a labamig aztan ujra lentrol fel a szememig ahogy eljott mellettem es elkezdett verrni gyorsqbban ettől a szívem.. aztan utana még kétszer elment előttem mire oda jött megint hogy vagyok stb.

2018. febr. 15. 05:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és amikor a szoknyás dolog volt megjegyezte, hogy látja rajtam hogy zavarba jöttem és jót mosolygott ezen, közbe rám kacsintott.
2018. febr. 15. 05:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki azzal nyit, hogy bugyi nélkül mosd le a kocsiját, vajon mennyire akar komoly kapcsolatot?
2018. febr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom... te komolyan elgondolkodtál ezen a férfin? Normális nő már rég felállt volna a bugyis megjegyzésnél és faképnél hagyta volna, de ha dugni akarsz, akkor a te embered.

(Tanulj meg írni)

2018. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban komolyak a szándékai. A leírás alapján komolyan kettyinteni akar...
2018. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Komolyan meg akar dugni, az biztos.


De most tényleg, ezek alapján szerinted a közös esküvőtökön ábrándozik? Azért ennyire ne legyél már vak.

2018. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem komoly...bugyi nélkül miniszoknya, leplezetlen végigmérés, hát ez arra utal, hogy dugni akar, de azért a gyerektémát belengeti, mert azt hallotta, ettől beleájulnak a nők az ágyikóba. :)
2018. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne állj vele szóba, ha jót akarsz magadnak.
2018. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!