Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbeszéltük, hogy haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy haverok leszünk, nem pedig párkapcsolat miatt ismerkedünk. Miután lett párom, többé nem keresett, egy szavakkal válaszolt, ha kérdeztem, hogy van. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom máshoz kötni, csak ahhoz, hogy megtudta, hogy lett egy komoly kapcsolatom. Mivel munka miatt ismerkedtünk meg, ezért sok közös témánk volt, s e miatt alakult ki maga a kapcsolatunk is. Tehát előtte egy intenzívebb kapcsolatunk volt, azóta se találkozni nem akar, de még csak nem is hív, ír. Tőle is meg akarom kérdezni,de szeretnék előtte picit készülni lelkileg, mert nem értem..

2018. febr. 15. 10:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi
2018. febr. 15. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akart, végsőgig reménykedett, keresett könnyebbet, neked meg behazudta, hogy lehettek haverok.
2018. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meet nem haverkodni akart. Remélte, hogy majd lesz több is, de közben lett párod.
2018. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ennyire ne legyél naiv. Nincs ilyen férfi és nő között, hogy "csak haverok vagyunk". Férfi-női barátságban mindig ott van a szexuális vonzalom valamelyik féltől.
2018. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh, értem. De ez olyan szörnyű, hogy tényleg semmit nem ér ilyenkor a másik fél szemében az a beszélgetés mennyiség, az a feeling amit a közös programjainkon átélünk, ha nem vele dugok, akkor kopjak le, nem vagyok érdekes, az sem érdekli, ha felfordulok?

Olyan szomorú, hogy így működik a világ. Én tényleg akartam vele barátkozni, mert 10 éve nem találkoztam olyan figurával, akivel ennyire egy volt a hobbink, és megtaláltam volna a közös hangot benne. :-(


Napi rinya off.

2018. febr. 15. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

"..akivel ennyire egy volt a hobbink, és megtaláltam volna a közös hangot benne."


Lehet, hogy még a srác is így érzi. Ráadásul szexuálisan is bejössz neki. Nem hibáztathatod érte, ha többet szeretne. Úgy jön le, hogy nem csak egy numerára kellenél neki.


Szerintem létezik férfi és nő között barátság. Csak ez köztetek sajnos nem az. Vhogy próbáld meg megírni neki hogy fontos a számodra, de nem úgy, és hogy attól még a kapcsolatot nem szeretnéd megszakítani.


Semmi esetre se hibáztasd, hogy hülye volt (kicsit valóban), hogy belelovalta magát.


Ha ezután sem változik a dolog, akkor hagyd.

2018. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, amit írtok. Csak őt nem értem. Pont azért lep meg ez, mert ezt már átbeszéltük, túltárgyaltuk, hogy nem alkalmas a tér és az idő, vagy hogy mondjam, hogy mi kapcsolatba kezdjünk, ő meg komolyat akar, meg fiatalabb is nálam. Nem úgy volt, hogy ő loholt utánam, és és mondtam, hogy csak barátnak kellesz, hanem a munka után észrevettük, hogy lennének olyan közös programok, ahová egyikünknek se nagyon van más, akivel elmenne, viszont mindkettőnket érdekel a témája, ezért akkor végre nem kell kihagyni, vagy egyedül menni, hanem együtt is lehet, de ettől még csak haverok vagyunk, nem kell másban gondolkodni, és ezt ő is mondta nekem, nem csak én, sőt, tudom, hogy randizott ő is mással, szóval most komolyan ez egy óriási csalódás nekem, ha valóban azért. Gondoltam, hogy esetleg neki lett komolyabb nője, és akkor már rám nincs szüksége, de előtte is randizott, de attól még nem hanyagolt el. Vagy esetleg, ha lett neki barátnője, ő tett engem tiltólistára, bár ez is megint csak szomorú.

Azt fogom neki megírni, hogy megértem, ha nem akar velem barátkozni, vagy ha esetleg lett neki már párja, és így nem férek bele az életébe, de legalább annyit írjon meg, hoy miért nem keresi már a társaságomat búcsúzóul, mert én igényelném az övét barátilag.

Erre gondoltam.

2018. febr. 15. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfi-nő között NINCS barátság... vagy kis ideig, max.
2018. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!